Ubezpieczenia OC Wrocław

Wrocław

ul. Hubska 102-118 (przy markecie Auchan)

ZADZWOŃ

517 256 455

Wrocław

ul. Obornicka 66 (pomiędzy Shell a Lidl)

ZADZWOŃ

71 337 58 64

Wrocław

ul. Małopanewska 2 (na Shell)

ZADZWOŃ

71 356 87 78

ul. Hubska 102-118 (przy markecie Auchan)

ul. Obornicka 66 (pomiędzy Shell a Lidl)

ul. Małopanewska 2 (na Shell)

Chcesz znacznie obniżyć wysokość aktualnej składki OC? Z naszą pomocą szybko przekonasz się, na jakie ubezpieczenia OC we Wrocławiu warto się zdecydować. Z odpowiednio wybraną ofertą możesz zaoszczędzić powyżej 320 zł ? właśnie tyle wynosi średnia kwota, jaką nasi Klienci zyskali na polisie. Zdecyduj się na zmianę ubezpieczyciela, kierując się względami finansowymi. Możesz liczyć na wsparcie także przy przeliczaniu wysokości składki OC ? w ciągu paru chwil wskażemy konkretną kwotę.

Ubezpieczenia OC we Wrocławiu ? najkorzystniejsze oferty

W naszej ofercie znajduje się kompleksowa obsługa ubezpieczeniowa Klientów prywatnych oraz biznesowych ? sprawdź szczegóły naszych usług. Możemy przygotować atrakcyjną ofertę, znacznie korzystniejszą od warunków gwarantowanych przez dotychczasowego ubezpieczyciela. Zajmujemy się również realizacją przeglądów rejestracyjnych, zgodnie z oczekiwaniami Klienta. Nasze usługi cieszą się coraz większym powodzeniem wśród osób prowadzących działalność biznesową z wykorzystaniem floty pojazdów, którym zależy na najtańszej polisie chroniącej w razie wypadku.

Ile kosztuje OC we Wrocławiu?

Od wielu lat Wrocław znajduje się w ścisłej czołówce miast, w których kierowcy płacą za obowiązkowe OC samochodu najwięcej. Średnia cena ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej w stolicy Dolnego Śląska wynosi ponad 950 zł. Z różnych rankingów i zestawień wynika, że droższym miastem dla właścicieli aut jest tylko Warszawa. Nie oznacza to jednak, że mieszkając we Wrocławiu, jesteś skazany na przepłacanie za ubezpieczenia komunikacyjne. Wprost przeciwnie ? korzystając z usług naszej multiagencji, możesz wymiernie obniżyć swoją składkę, dzięki porównaniu najkorzystniejszych ofert. Co zrobić, by cena OC była niższa? Sprawdź!

Na rynku działa wiele towarzystw ubezpieczeniowych i firm oferujących polisy komunikacyjne. Każde z nich ma swoje własne kryteria, na których podstawie ustala wysokość składki dla konkretnych kierowców i ich pojazdów. Do tego dochodzą oczywiście koszty prowizji i dodatkowych opłat, które windują ceny za ubezpieczenie OC do niebotycznego poziomu. Porównując wysokości opłat w kilku biurach, masz szansę znaleźć najkorzystniejsze ubezpieczenie dla siebie, zyskując nawet kilkaset złotych w skali roku. Zmiana dotychczasowego ubezpieczyciela może dać Ci wiele korzyści, bez względu na to, czy chcesz ubezpieczyć auto prywatne, czy prowadzisz działalność gospodarczą i szukasz taniego ubezpieczyciela dla swojej firmowej floty samochodów.

Wysokość składki OC ? od czego zależy?

Każde towarzystwo ubezpieczeniowe w indywidualny sposób ustala wysokości składek dla swoich Klientów. Zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego przy obliczaniu kosztu ubezpieczenia agent zbiera od Ciebie tak wiele informacji? Wszystkie mają wymierny wpływ na to, jak wysokie OC zapłacisz, wybierając polisę konkretnej firmy. Z punktu widzenia kosztów kluczowe znaczenie mają:

  • marka, rocznik i model samochodu,
  • dotychczasowa historia ubezpieczeniowa,
  • data urodzenia kierowcy oraz jego doświadczenie za kierownicą,
  • rok wydania prawa jazdy,
  • przyznane zniżki za bezwypadkową jazdę,
  • typ i pojemność silnika,
  • przebieg pojazdu oraz sposób jego użytkowania,
  • stan cywilny i status rodzinny kierowcy,
  • wykonywany zawód i miejsce zamieszkania,
  • przeciętna ilość kilometrów pokonywana samochodem w skali roku.

W zależności od agencji powyższe czynniki mogą w różny sposób kształtować koszty polis ubezpieczeniowych na terenie Wrocławia. Poszczególne towarzystwa kierują się własną polityką w zakresie kalkulacji cen i niektóre kryteria mogą mieć dla nich istotniejsze znaczenie niż pozostałe. Wszystko to wpływa na różnice wysokości składek proponowanych przez i firmy ubezpieczeniowe.

Co jeszcze wpływa na ceny polisy OC we Wrocławiu?

Jednocześnie, wspomniane wyżej kwestie nie są jedynymi warunkami, od których zależy cena Twojego ubezpieczenia. Wiele firm bierze pod uwagę również to, czy auto użytkowane jest przez Klienta wyłącznie w kraju, czy za granicą, lub czy pojazd jest odpowiednio garażowany. Te ? mogłoby się wydawać ? mało znaczące detale w ostatecznym rozrachunku mogą spowodować, że cena ubezpieczenia komunikacyjnego wzrośnie lub zmaleje w istotny sposób. Wiele firm proponuje atrakcyjne pakiety ubezpieczeń, np. OC + NNW, OC z AC czy dodatkową usługę assistance. Korzystając z takiej kombinacji, masz szanse na ubezpieczenie w pełni dopasowane do indywidualnych potrzeb, jednocześnie płacąc mniej, niż kosztowałaby Cię każda polisa osobno. Część towarzystw ubezpieczeniowych zaoferuje Ci również atrakcyjny pakiet polis majątkowych (domu, mieszkania, na życie itp.).

Porównaj oferty i skorzystaj z pomocy wybierając ubezpieczenie samochodu

Masz wrażenie, że Twój dotychczasowy ubezpieczyciel stał się dla Ciebie zbyt drogi? Szukasz sposobu na tańszą ochronę samochodu? Skorzystaj z naszych usług! Oferujemy tanie ubezpieczenia dla osób prywatnych i firm. Odwiedź oddział multiagencji we Wrocławiu i porównaj polisy najpopularniejszych towarzystw w mieście. W kilka minut wykonamy dla Ciebie szczegółową kalkulację i wybierzemy ofertę, która pozwoli Ci obniżyć wydatki na OC AC Twojego auta nawet o kilkadziesiąt procent. Podróżuj wygodnie i docieraj do każdego celu bezpiecznie, nie martwiąc się wysokimi kosztami ubezpieczenia! Z nami kompleksowo i niedrogo ubezpieczysz nie tylko swój samochód, ale także zdrowie i życie, mieszkanie, firmę, czy pozostałe nieruchomości i składniki majątku. Czekamy na Ciebie w naszym biurze!

Partner biznesowy

Współpraca

Dołącz do sieci Speed Car

Klient indywidualny

Tanie

Ubezpieczenia OC

Przeglądy

U nas nie musisz się umawiać

Klimatyzacja

Ozonowanie pojazdu

Diagnostyka

Auto lekarz przy zakupie

bezpieczeństwo

Wymień starą gaśnicę na nową

Benefity

Programy lojalnościowe