Ubezpieczenia OC Radom

Radom

ul.Warszawska 16B

ZADZWOŃ

48 364 40 91

ul.Warszawska 16B

Firma Speed Car wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób, które chcą obniżyć składkę OC. Naszym Klientom zapewniamy najtańsze ubezpieczenia OC z Radomia i okolic. Swoje usługi świadczymy nie tylko osobom prywatnym, ale także podmiotom biznesowym ? na specjalne życzenie możemy przygotować ofertę ubezpieczenia przeznaczoną na przykład dla aut służbowych lub dla floty pojazdów firmowych. Dołącz do grona naszych usatysfakcjonowanych Klientów, którzy zyskali na polisie. Przekonaj się, na jakie korzyści możesz liczyć.

Ubezpieczenia – oferta

Zapewniamy nie tylko kompleksowe badanie w nowoczesnej stacji diagnostycznej, ale również wsparcie w wyborze polisy komunikacyjnej. Wiemy, że jedną z najważniejszych potrzeb klientów jest optymalnie dopasowane OC. Inne polisy, jak autocasco, NNW czy pakiet assistance, nie są obligatoryjne, jednak ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej jest obowiązkowe dla wszystkich pojazdów zarejestrowanych w Polsce.

Ubezpieczenia Radom – cennik

Na wysokość składki ubezpieczeniowej wpływa bardzo wiele czynników, w tym głównie dane dotyczące samego kierowcy oraz jego pojazdu. To, ile masz lat, czy gdzie mieszkasz ? na przykład w Radomiu ? ma znaczenie, podobnie jak rok produkcji i model samochodu, pojemność jego silnika, a nawet wersja wyposażeniowa, najczęstsze miejsce parkowania czy przewidywalny przebieg w skali roku. OC może być tańsze dzięki temu, że właściciel pojazdu ma zniżki za bezszkodową jazdę i decyduje się na zapłacenie pełnej kwoty bez rozkładania jej na raty.

Dziesiątki towarzystw konkurują na polskim rynku, ponieważ obowiązkowe ubezpieczenie oblicza się indywidualnie, a główną różnicą pomiędzy ofertami jest cena. Aby zaoszczędzić, należy zestawić ze sobą propozycje wielu firm, niekoniecznie ograniczając się do najbardziej znanych marek. Specjaliści ze Speed Car z Radomia błyskawicznie sprawdzają dziesiątki ofert. Dosłownie po chwili otrzymujesz spersonalizowaną informację na temat potencjalnie najtańszych składek. Nasi klienci oszczędzają na OC średnio 320 złotych! To niebagatelna kwota, którą można zainwestować chociażby w inny wydatek związany z pojazdem. Zanim wykupisz polisę, skontaktuj się z nami, żeby setki złotych zostały również w Twojej kieszeni.

Ubezpieczenia OC – porównanie ofert

Nie masz obowiązku trwania przy jednym ubezpieczycielu przez długie lata. Wielu kierowców martwi się rokrocznym kosztem polisy, który często przekracza granicę 1000 złotych, nie zdając sobie sprawy, że wystarczy porównać ze sobą dostępne oferty i zmienić firmę ubezpieczeniową. Wiemy, że na co dzień nie masz czasu, aby kontaktować się z poszczególnymi towarzystwami i sprawdzać, która z kilkudziesięciu propozycji na rynku jest dla Ciebie najtańsza, dlatego dokonujemy porównania za Ciebie, na najbliższej stacji diagnostycznej działającej pod szyldem Speed Car. Z nami oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale również czas. Ofertę kierujemy do mieszkańców Radomia i okolic, ale nasi specjaliści działają również w innych miejscach kraju, m.in. Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Warszawie czy Wrocławiu.

Brak ważnego OC jest surowo karany, więc w razie potrzeby zapytaj pracowników jednej z naszych stacji diagnostycznych w Radomiu, które towarzystwo zapewni najtańsze ubezpieczenie komunikacyjne. Propozycja jest skierowana zarówno do osób, które nabyły właśnie nowy bądź używany pojazd lub którym po prostu zbliża się termin ważności polisy. Nasza firma odpowiada za wszystkie procedury, na przykład związane z wypowiedzeniem aktualnego OC.

Partner biznesowy

Współpraca

Dołącz do sieci Speed Car

Klient indywidualny

Tanie

Ubezpieczenia OC

Przeglądy

U nas nie musisz się umawiać

Klimatyzacja

Ozonowanie pojazdu

Diagnostyka

Auto lekarz przy zakupie

bezpieczeństwo

Wymień starą gaśnicę na nową

Benefity

Programy lojalnościowe