Ubezpieczenia OC Rzeszów

Rzeszów

ul. Rejtana 67 (przy galerii NOVA i stacji BP)

ZADZWOŃ

518 696 210

ul. Rejtana 67 (przy galerii NOVA i stacji BP)

Wysokie składki na OC są znacznym obciążeniem finansowym ? możesz go uniknąć dzięki naszej pomocy. Naszą specjalnością są najtańsze ubezpieczenia OC w Rzeszowie, wybierane pod kątem indywidualnych oczekiwań każdego Klienta. Przekonaj się, dlaczego nasze usługi cieszą się coraz większą popularnością i dołącz do grona osób posiadających niską wysokość składki  ubezpieczenia OC w Rzeszowie. Dodatkowe informacje możesz uzyskać telefonicznie lub mailowo ? zapraszamy do kontaktu również Klientów zainteresowanych ubezpieczeniem biznesowym.

Korzystne polisy ubezpieczeń AC i OC w Rzeszowie

W trakcie realizowania formalności związanych z zakupem nowego auta, trzeba koniecznie pamiętać o ubezpieczeniu OC. Polisa oferowana przez towarzystwa ubezpieczeniowe działające na terenie kraju jest wymagana przez przepisy polskiego prawa. Nie wywiązanie się z obowiązku może nieść ze sobą przykre konsekwencje. Istotną kwestią jest też przestrzeganie terminów przez aktualnych kierowców, dlatego jeszcze przed końcem bieżącej umowy powinni oni pamiętać by wykupić ubezpieczenie samochodu. Jest to najlepszy czas na rozejrzenie się za bardziej atrakcyjnymi stawkami, jakie są dostępne w ofercie naszej firmy! Oferujemy niskie ceny i tanie OC na terenie miasta Rzeszów.

Niewywiązanie się z obowiązku może być bardzo odczuwalne przez właściciela pojazdu. W przypadku kontroli drogowej brak ubezpieczenia będzie skutkował mandatem na kwotę minimum 840 złotych. Dodatkowo w razie wypadku komunikacyjnego z jego winy, będzie on zmuszony do pokrycia kosztów stłuczki z własnej kieszeni. Niestety nie są to małe kwoty, zwłaszcza jeśli kierowca uszkodzonego auta doznał uszczerbku na zdrowiu. Dlatego nie warto ryzykować, tym bardziej że w Speed Car oferujemy najtańsze ubezpieczenia komunikacyjne dostępne w bardzo przystępnej cenie.

Do skorzystania z usług naszej firmy zapraszamy również klientów biznesowych, którzy potrzebują wykupić polisę na auta służbowe dla pracowników. Oferta obejmuje także ubezpieczenie OC kilku pojazdów. To duże wyzwanie dla budżetu, na szczęście jesteśmy w stanie znaleźć dla każdego najatrakcyjniejszą stawkę w Rzeszowie. Speed Car działa jako broker, przez co posiadamy szeroką bazę towarzystw ubezpieczeniowych, z której zawsze wyłaniamy najlepszą opcję.

Klientom proponujemy zbiorczą polisę OC AC, szczególnie w przypadku nowszych aut. Ubezpieczenie autocasco to najlepszy sposób, aby ominąć konsekwencje finansowe w razie kradzieży samochodu. Dzięki niemu nie trzeba się też martwić o koszty związane z naprawą pojazdu w razie wypadków komunikacyjnych mających miejsce z winy właściciela. Stawki AC są wyższe niż w przypadku OC, ze względu na większe ryzyko ponoszone przez ubezpieczycieli. Jednak u nas każdy może liczyć na dobre ceny autocasco. W katalogu naszych ofert można też znaleźć polisę NNW.

Od czego zależy cena za ubezpieczenia komunikacyjne? Tanie OC w Rzeszowie

Stawki ubezpieczeniowe w ofercie polskich firm są bardzo zróżnicowane, cena w dużej mierze zależy od samego właściciela oraz kondycji jego samochodu. Agencje ustalają koszt polisy, opierając się na statystykach dotyczących kolizji drogowych. Z tego powodu w przypadku osób w młodym wieku lub posiadających krótki staż za kółkiem, przewidziane są większe stawki. Droższą ofertę otrzymają także właściciele samochodów, którzy w poprzednim roku rozliczeniowym uczestniczyli w wypadku drogowym z własnej winy.

Również korzystanie z auta określonej marki może być przyczyną droższej polisy OC. Według statystyk policyjnych najwięcej wypadków powodują właściciele Mercedesów, Audi oraz BMW, dlatego dla nich przewidziano zwyżki. Cena wzrasta również z każdym rokiem korzystania z pojazdu, im starszy tym jest większa. Nasza firma także w tym przypadku przewidziała najlepszą opcję na rynku.

Każdy zakład ubezpieczeń, z którym współpracujemy (m.in. PZU), oferuje również inne produkty, dostosowane do potrzeb klientów. Dzięki temu można u nas wykupić nie tylko najtańsze ubezpieczenie OC AC czy NNW, ale też ubezpieczenie zdrowotne, turystyczne, na życie czy domu. Działamy nie tylko na terenie Rzeszowa, nasze oddziały usytuowane są w całej Polsce, takich miastach jak m.in. Wrocław, Warszawa, Opole, Kraków itp. Przygotowaliśmy też atrakcyjne oferty w zakresie okresowego przeglądu technicznego pojazdów. Więcej informacji dostępnych jest na stronie.

Partner biznesowy

Współpraca

Dołącz do sieci Speed Car

Klient indywidualny

Tanie

Ubezpieczenia OC

Przeglądy

U nas nie musisz się umawiać

Klimatyzacja

Ozonowanie pojazdu

Diagnostyka

Auto lekarz przy zakupie

bezpieczeństwo

Wymień starą gaśnicę na nową

Benefity

Programy lojalnościowe