PODSTAWOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW WR/038/P

ul. Warszawska 16B (wjazd od ul. 11 Listopada)
26-610 Radom

Nie wiesz jak do nas dojechać?
Wyznacz trasę

Godziny pracy

Poniedziałek-Piątek: 7.00 – 21.00
Sobota: 8.00 – 17.00

Kontakt z nami

48 364 40 91
zobacz
cennik
Obsługiwane pojazdy
motocykl | motorower | skuter | samochód osobowy | bus | samochód ciężarowy do 3,5 t | traktor | ciągnik

Stacja diagnostyczna Radom: sprawdzenia samochodu, kontrola pojazdów, badania techniczne, przeglądy rejestracyjne

Stacja kontroli pojazdów Speed Car, zlokalizowana w dogodnej części Radomia, działa pod patronatem Polskiej Izby Stacji Kontroli Pojazdów. Znajduje się przy ulicy Warszawskiej 16B, wjazd od łącznika 11-go listopada z ul. Warszawską.

Na naszej stacji znajduje się zróżnicowany sprzęt, umożliwiający dokonywanie kompleksowych czynności diagnostycznych każdego pojazdu. Dzięki temu możemy łatwo zlokalizować usterkę i źródło ewentualnych nieprawidłowości. Specjaliści, zatrudnieni na stacji, dokonają kompleksowego przeglądu Twojego samochodu, sprawdzając jego stan techniczny. Dysponujemy najwyższej jakości sprzętem, który umożliwia zaawansowane czynności diagnostyczne.

Diagnostyka komputerowa auta ? Radom

Naszym wykwalifikowanym pracownikom warto zlecić również sprawdzenie auta przed zakupem. Nabycie nowego pojazdu to inwestycja dużej wagi ? auto najprawdopodobniej będzie bowiem towarzyszyło Ci w codziennym życiu przez przynajmniej kilka najbliższych lat. Czynności diagnostyczne pozwolą Ci upewnić się, że nie kupujesz wadliwego sprzętu. Niektóre defekty mogą być dobrze zakamuflowane ? warto więc zaufać sprawnemu oku fachowca i możliwościom, jakie daje diagnostyka komputerowa.

Działając jako sprawdzona stacja diagnostyczna w Radomiu, wykonujemy profesjonalne i rzetelne przeglądy rejestracyjne pojazdów. Gwarantujemy najwyższą jakość usług, świadczonych w oparciu o nowoczesne urządzenia diagnostyczne renomowanych firm oraz miłą i fachową obsługę. Obok naszej stacji kontroli pojazdów znajduje się ręczna myjnia samochodowa z którą współpracujemy i oferujemy do każdego przeglądu rejestracyjnego darmowe mycie auta.W stacji diagnostycznej Speed Car w Radomiu zajmujemy się kompleksową obsługą samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli i motorowerów, a także pojazdów posiadających instalację LPG. W ofercie posiadamy również ubezpieczenia OC – Radom.

Sprawdzenie stanu technicznego auta ? Radom

Sprawdzanie stanu technicznego to niezwykle ważny element zabezpieczenia samochodu przed ewentualnymi wypadkami. Okresowe przeglądy są obowiązkiem każdego kierowcy ? warto jednak wykonywać je nieco częściej, niż nakazuje prawo, zwłaszcza jeśli zauważysz jakiekolwiek nieprawidłowości w funkcjonowaniu pojazdu. Nasi specjaliści mają wszelkie kompetencje do wykonywania diagnostyki auta, w tym silnika, zawieszenia, układu chłodzenia i innych elementów, które mogą ulec jakimkolwiek usterkom. Tego rodzaju kompleksowy przegląd da gwarancję bezpieczeństwa za kierownicą.

Przeprowadzamy zarówno okresowe, jak i dodatkowe badania techniczne, działając w oparciu o wieloletnie doświadczenie oraz wysokiej klasy sprzęt renomowanych producentów. Podczas każdego badania technicznego szczegółowo sprawdzamy stan pojazdu, oceniając między innymi oświetlenie samochodu, ogumienie, a także układ hamulcowy.

Zapraszamy do sprawdzenia pełnego zakresu naszych usług. Firma Speed Car to lider w dziedzinie rozwiązań gwarantujących bezpieczeństwo kierowcom. Sprawdzenie stanu technicznego samochodów firmowych czy prywatnego auta to pierwszy krok do zagwarantowania sobie i innym pasażerom bezpieczeństwa poprzez zapobieganie niebezpiecznym usterkom, mogącym prowadzić do nieszczęśliwych wypadków. Kolejnym krokiem jest wykupienie pakietu ubezpieczeń, do których dostęp również zapewniamy naszym Klientom. Ceny za składki ubezpieczeniowe w Speed Car należą do najniższych na rynku ? sprawdź nas! Radom to jedno z ważniejszych centrów naszego funkcjonowania, ale punkty Speed Car znajdziesz w całej Polsce. Skontaktuj się z nami za pośrednictwem strony internetowej lub telefonicznie. Z naszymi specjalistami porozmawiasz również w stacjonarnych punktach. Jesteśmy otwarci na współpracę z Klientami biznesowymi i indywidualnymi.

Dostępne promocje

Lokalizacja

26-600 Radom,
Warszawska 16B

51.4151977
21.154733

Dostępne promocje

PODSTAWOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW WR/038/P

ul. Warszawska 16B (wjazd od ul. 11 Listopada)
26-610 Radom

Nie wiesz jak do nas dojechać?
Wyznacz trasę

Kontakt z nami

48 364 40 91

Godziny pracy

Poniedziałek-Piątek: 7.00 – 21.00
Sobota: 8.00 – 17.00

zobacz
cennik

Lista stacji Speed Car

Partner biznesowy

Współpraca

Dołącz do sieci Speed Car

Klient indywidualny

Tanie

Ubezpieczenia OC

Przeglądy

U nas nie musisz się umawiać

Klimatyzacja

Ozonowanie pojazdu

Diagnostyka

Auto lekarz przy zakupie

bezpieczeństwo

Wymień starą gaśnicę na nową

Benefity

Programy lojalnościowe