PODSTAWOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW RZ/037/P

ul. Rejtana 67 (przy galerii NOVA i stacji BP)
35-326 Rzeszów

Nie wiesz jak do nas dojechać?
Wyznacz trasę

Godziny pracy

Poniedziałek-Piątek: 7.00 – 21.00
Sobota: 8.00 – 18.00

Kontakt z nami

518 696 210
zobacz
cennik
Obsługiwane pojazdy
motocykl | motorower | skuter | samochód osobowy | bus | traktor

Sprawdzenie samochodu Rzeszów: badanie techniczne, przegląd rejestracyjny

Wykonujemy badania techniczne pojazdów samochodowych do 3,5 tony, a także motocykli oraz ciągników rolniczych.

Posiadamy uprawnienia do sprawdzania  stanu  technicznego samochodu  zasilanego gazem czy skierowanego na powtórne badanie techniczne przez urząd lub policję. W ofercie posiadamy również ubezpieczenia OC – Rzeszów.

Każdy z użytkowników dróg może odwiedzić nasze stacje, aby sprawdzić stan swojego pojazdu również poza terminami przewidzianymi na przegląd okresowy. Dbamy o to, aby każdy odwiedzający nas kierowca rzetelnie poznał stan swojego auta. Nasi fachowcy precyzyjnie określą stopień zużycia poszczególnych podzespołów, poinformują w jakim terminie i co powinno zostać naprawione oraz podpowiedzą, gdzie daną usterkę można sprawnie i tanio usunąć.

Każdy kierowca, który wykonuje w jednej z naszych stacji przegląd techniczny pojazdu, otrzymuje atrakcyjny upominek do wyboru. Dbamy o to, aby każdy z odwiedzających nas kierowców został odpowiednio wcześniej poinformowany o zbliżającym się terminie przeglądu. Wiemy, jak łatwo jest o tym zapomnieć i narazić się na przykre konsekwencje. Nasz dział telemarketingu na kilka dni przez zbliżającym się terminem przeglądu przypomni każdemu naszemu klientowi o tym fakcie. Nasze zasady są niezmienne a jakość priorytetowa. Zapraszamy do przekonania się o tym osobiście.

Profesjonalne badania techniczne w Rzeszowie

Posiadanie auta wiąże się z wieloma istotnymi korzyściami, ale to również spora odpowiedzialność dla każdego kierowcy. Poruszanie się po drogach pojazdem, który z uwagi na stan jest potencjalnym zagrożeniem dla innych uczestników ruchu, to skrajnie nieprzemyślane zachowanie. Nawet kilkuletnie modele najlepszych producentów bywają zawodne, dlatego badania techniczne należy traktować nie tylko jako formalny obowiązek, ale też szansę na upewnienie się, czy pojazd jest bezpieczny i nadaje się do eksploatacji.

Nasza stacja kontroli pojazdów w Rzeszowie jest wyposażona w zaawansowany sprzęt diagnostyczny, który pozwala ustalić ewentualne problemy z dowolnym układem ? zawieszenia, hamulcowym, chłodzenia czy rozrządu silnika. Zwracamy uwagę na stan karoserii czy wszelkie niepojące objawy.

Obowiązkowy przegląd rejestracyjny to nie jedyna okazja, żeby zdecydować się na sprawdzenie samochodu pod kątem ewentualnych usterek i stopnia zużycia poszczególnych części. Naszymi klientami są również świeżo upieczeni nabywcy aut z drugiej ręki, sprzedawcy pojazdów czy profesjonalni kierowcy, którzy chcą mieć pewność, że ich samochód jest w dobrym stanie. Wspieramy też przedsiębiorców, zawsze podchodząc do nich z troską o ich indywidualne potrzeby.

Samochód pod kontrolą fachowców

Sprawdź, ile kosztują badania techniczne w naszej stacji kontroli pojazdów. Dokładny cennik dostępny na tej stronie internetowej pozwala oszacować wysokość rachunku za usługi nie tylko niezbędne, ale przede wszystkim bardzo praktyczne. Wczesne wykrycie zużytych czy szwankujących części umożliwia bowiem podjęcie odpowiednich kroków zaradczych. Nasi doświadczeni pracownicy z Rzeszowa, podobnie jak z innych miast, doradzają pod kątem napraw czy formalności, które należy spełnić, aby legalnie i bezpiecznie poruszać się po drogach.

Świadectwem odpowiedzialności i rozsądnego podejścia jest sprawdzenie samochodu nie tylko z uwagi na obowiązek, ale dla samej pewności, że pojazd nadaje się do użytku. Trzeba mieć przecież na uwadze, że wielu potencjalnych awarii nie da się wykryć na wczesnym etapie, gdyż objawy nie są wyraźnie zauważalne. Tymczasem nowoczesna aparatura diagnostyczna i doświadczone oko fachowca są w stanie wychwycić wszelkie niepokojące ślady zużycia czy uszkodzenia dowolnej części.

Dzięki wizycie w naszej stacji Twój samochód może z powodzeniem przejść obowiązkowy przegląd. A jeśli nie jest to możliwe, przynajmniej szybko dowiesz się, jakie kroki podjąć i co naprawić w pierwszej kolejności. Jako nasz klient możesz wybrać jeden z dostępnych prezentów z katalogu zawierającego między innymi przydatne akcesoria, atrakcyjne vouchery, bony na paliwo czy talony na mycie pojazdu.

Nasza oferta jest rozbudowana – kontrola pojazdów to nie jedyna usługa Speed Car Rzeszów. Skoro do obowiązków właścicieli pojazdów należy zarówno coroczny przegląd, jak i wykupienie OC, wychodzimy z założenia, że warto zapewniać wsparcie w obu tych sprawach. Pomagamy wszechstronnie i skutecznie od poniedziałku do soboty w budynku przy ulicy Rejtana 67.

Dostępne promocje

Lokalizacja

35-326 Rzeszów,
aleja Tadeusza Rejtana 67

50.01983
22.015504

Dostępne promocje

PODSTAWOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW RZ/037/P

ul. Rejtana 67 (przy galerii NOVA i stacji BP)
35-326 Rzeszów

Nie wiesz jak do nas dojechać?
Wyznacz trasę

Kontakt z nami

518 696 210

Godziny pracy

Poniedziałek-Piątek: 7.00 – 21.00
Sobota: 8.00 – 18.00

zobacz
cennik

Lista stacji Speed Car

Partner biznesowy

Współpraca

Dołącz do sieci Speed Car

Klient indywidualny

Tanie

Ubezpieczenia OC

Przeglądy

U nas nie musisz się umawiać

Klimatyzacja

Ozonowanie pojazdu

Diagnostyka

Auto lekarz przy zakupie

bezpieczeństwo

Wymień starą gaśnicę na nową

Benefity

Programy lojalnościowe