Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów SG/027/P

ul. Bernardyńska 3
44-100 Gliwice

Nie wiesz jak do nas dojechać?
Wyznacz trasę

Godziny pracy

Poniedziałek-Piątek: 10.00 – 18.00
Sobota: 10.00 – 16.00

Kontakt z nami

32 279 95 02
zobacz
cennik
Obsługiwane pojazdy
motocykl | motorower | skuter | samochód osobowy | bus | samochód ciężarowy do 3,5 t | traktor | ciągnik

Przegląd samochodu z gazem, badanie techniczne z LPG, przeglądy rejestracyjne – Stacja diagnostyczna kontroli pojazdów Gliwice Bernardyńska

Gorąco zapraszamy do odwiedzenia w Gliwicach naszej nowoczesnej stacji kontrolującej pojazdy, która zatrudnia najlepszych diagnostów oraz inwestuje w sprzęt gwarantujący wysoką skuteczność przeglądów rejestracyjnych i okresowych wszystkich rodzajów samochodów. Stacja diagnostyczna mieści się przy ulicy Bernardyńskiej 3 i zaprasza na badania techniczne zarówno właścicieli aut osobowych, samochodów dostawczych czy motocykli. Wykonując badania techniczne, dokładnie sprawdzamy luzy w zawieszeniu i w układzie kierowniczym, kontrolujemy stan hamulców, szukamy ewentualnych wycieków z silnika, w trakcie przeglądu samochodu z gazem badamy szczelność instalacji LPG czy poprawność składu spalin. W ofercie posiadamy również ubezpieczenia OC – Gliwice, zapraszamy do skorzystania.

Przeprowadzając przeglądy rejestracyjne, jak i realizując zlecenia okresowych lub nieobowiązkowych badań technicznych, zawsze na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo naszych Klientów. Stacja kontroli pojazdów z Gliwic to najlepsze miejsce do sprawdzenia auta przed dalszą podróżą, a także wtedy, gdy podejrzewamy większą usterkę. Nasza stacja diagnostyczna z pewnością wyłapie wszystkie problemy mechaniczne. Dodatkowo ogólna ocena stanu technicznego pozwoli naszym pracownikom ze stacji diagnostycznej ocenić szansę na wystąpienie konkretnej usterki w niedalekiej przyszłości. Zapraszamy do skorzystania z usług stacji kontroli pojazdów w Gliwicach. Dzięki nam każda podróż samochodem będzie bezpieczniejsza.

Dostępne promocje

Lokalizacja

44-100 Gliwice,
Bernardyńska 3

50.310578
18.670275

Dostępne promocje

Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów SG/027/P

ul. Bernardyńska 3
44-100 Gliwice

Nie wiesz jak do nas dojechać?
Wyznacz trasę

Kontakt z nami

32 279 95 02

Godziny pracy

Poniedziałek-Piątek: 10.00 – 18.00
Sobota: 10.00 – 16.00

zobacz
cennik

Lista stacji Speed Car

Partner biznesowy

Współpraca

Dołącz do sieci Speed Car

Klient indywidualny

Tanie

Ubezpieczenia OC

Przeglądy

U nas nie musisz się umawiać

Klimatyzacja

Ozonowanie pojazdu

Diagnostyka

Auto lekarz przy zakupie

bezpieczeństwo

Wymień starą gaśnicę na nową

Benefity

Programy lojalnościowe