PODSTAWOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW KR/127/P

ul. Sławka 45 (przy Trybuny Ludów)
30-633 Kraków

Nie wiesz jak do nas dojechać?
Wyznacz trasę

Godziny pracy

Poniedziałek-Piątek: 8.00 – 21.00
Sobota: 8.00 – 16.00

Kontakt z nami

12 265 74 30
zobacz
cennik
Obsługiwane pojazdy
motocykl | motorower | skuter | samochód osobowy | bus | samochód ciężarowy do 3,5 t | traktor | ciągnik

Sprawdzenie samochodu Kraków, sprawdzenie auta

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kierowców i miłośników motoryzacji dokładamy wszelkich starań, aby nasze stacje diagnostyczne znajdowały się zarówno w większych, jak i mniejszych miastach Polski. Jedną z nich jest stacja kontroli pojazdów Speed Car zlokalizowana w dogodnym miejscu na terenie miasta Kraków, która wykonuje badania techniczne pojazdów samochodowych do 3,5 tony, a także motocykli oraz ciągników rolniczych. W 2017 roku planujemy otworzenie kolejnej stacji kontroli pojazdów Speed Car w Krakowie przy ulicy Stojałowskiego. Każda nasza stacja diagnostyczna przeprowadza kompleksowe przeglądy rejestracyjne nie tylko samochodów osobowych czy motocykli, ale również pojazdów wyposażonych w instalację gazową, aut sprowadzonych zza granicy oraz samochodów skierowanych przez urząd lub policję. W naszej ofercie znajdziesz również: ubezpieczenia OC Kraków.

Przeglądy rejestracyjne są przeprowadzane w nowoczesnej hali wyposażonej w profesjonalne urządzenia diagnostyczne najnowszej generacji. Każdy przegląd rejestracyjny, podobnie jak badanie techniczne,jest wykonywany przez wysoce wykwalifikowany personel, służący zawsze radą i fachową pomocą w przypadku pytań dotyczących stanu technicznego samochodu. Profesjonalna i miła obsługa oraz przytulne wnętrze, jakim może poszczycić się stacja kontroli pojazdów Speed Car w Krakowie, sprawiają, że wszystkie przeglądy i badania przebiegają w przyjemnej atmosferze. Sprawdź naszą ofertę, zapamiętaj adres i odwiedź nas w celu sprawdzenia samochodu przed zakupem lub wykonania przeglądu!

Przeglądy rejestracyjne ? Kraków

Zajmujemy się kompleksowym wykonywaniem przeglądów technicznych i rejestracyjnych na terenie Krakowa. Swoje usługi adresujemy do Klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców zarządzających firmową flotą pojazdów. Wieloletnie doświadczenie naszych diagnostów oraz doskonale wyposażone hale serwisowe pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie, bez konieczności wcześniejszego umawiania terminu i długiego oczekiwania w kolejkach. U nas szybko i bezproblemowo wykonasz sprawdzenie auta przed zakupem, a także dowolny przegląd:

 • samochodu osobowego,
 • auta dostawczego do 3,5 tony,
 • ciągnika rolniczego,
 • motocykla oraz innych pojazdów.

Zrób przegląd samochodu bez wcześniejszego umawiania!

W parze z najwyższym standardem usług diagnostycznych, oferowanych przez nasz warsztat, zawsze idzie profesjonalna obsługa Klienta. Korzystając z naszej oferty, na wykonanie przeglądu czekasz w komfortowych warunkach i przyjaznej atmosferze. Przegląd techniczny jest jednym z najważniejszych obowiązków każdego właściciela pojazdu. Nieprzestrzeganie terminów jego wykonania może skutkować nałożeniem kary przez uprawiony do tego organ. Jednocześnie, pozytywny wynik badania stanowi dla kierowcy dowód, że w należyty sposób dba on o swój samochód i prawidłowo go eksploatuje. Warto zlecić usługę doświadczonemu diagnoście, który nie tylko wykona ją zgodnie z procedurami, ale jednocześnie posłuży fachowym wsparciem.

Jeśli sprowadziłeś pojazd zza granicy i chcesz dokonać jego pierwszej rejestracji w Polsce, wykonanie przeglądu jest obowiązkowe jeszcze przed wizytą w wydziale komunikacji. Jeśli kupujesz używane auto od innego właściciela w kraju, jesteś zobowiązany do przestrzegania daty przeglądu znajdującej się w dowodzie rejestracyjnym!

Badania techniczne pojazdu – sprawdzenie auta Kraków

Oprócz okresowych przeglądów rejestracyjnych właściciel samochodu, motocykla lub ciągnika rolniczego, może zostać zobowiązany przez starostę lub policję do przeprowadzenia dodatkowych badań technicznych w stacji kontroli pojazdów. Sytuacje, w których wykonanie takiej diagnostyki jest konieczne, określa ustawa Prawo o ruchu drogowym. Najczęstsze przypadki, w których auto trafia na dodatkowe badania, to m.in.:

 • wykonanie istotnych przeróbek, np. samodzielnej wymiany silnika,
 • podejrzenie, że pojazd narusza wymogi ochrony środowiska,
 • stan techniczny auta zagrażający bezpieczeństwu na drodze,
 • nielegalny tuning samochodów,
 • znaczne uszkodzenie pojazdu.

Obowiązkowi wykonania badań technicznych podlegają też samochody zabytkowe przed pierwszą rejestracją w kraju. W takim przypadku inspekcje wykonywane są celem określenia zgodności z warunkami technicznymi.

Twój samochód został skierowany na dodatkowe badanie techniczne? Jeśli mieszkasz w Krakowie lub okolicach i poszukujesz renomowanego warsztatu, który oferuje taką usługę, zgłoś się do nas i zleć wymaganą diagnostykę stanu Twojego auta!

Sprawdzenie samochodu przed zakupem ? Kraków

Znalezienie w pełni sprawnego, niezawodnego auta na rynku wtórnym jest w naszym kraju prawdziwym wyzwaniem. Bardzo często wybrany model na pierwszy rzut oka prezentuje się nieźle, jednak pewne usterki dają znać o sobie już po zakupie, w trakcie eksploatacji. Właśnie dlatego, przed zakupem auta lepiej wykonywać kompleksowe oględziny w profesjonalnym warsztacie, jeszcze przed podpisaniem umowy. Jeśli chcesz otrzymać szczegółowy raport stanu technicznego auta oraz dowiedzieć się, czy:

 • samochód miał wypadek lub brał udział w kolizji,
 • poprzedni właściciel na bieżąco serwisował auto,
 • na desce rozdzielczej nie wyświetlały się powiadomienia o błędach,
 • auto nie było poddawane naprawom blacharskim i lakierniczym,
 • przebieg pojazdu jest prawdziwy,

umów się na sprawdzenie auta w Krakowie(lub też w innym mieście na terenie całej Polski)! Diagnostyka samochodu przed zakupem w stacji kontroli pojazdów pozwoli Ci sprawdzić, czy faktyczny stan auta pokrywa się z zapewnieniami właściciela. Po wykonanym badaniu otrzymasz kompletny raport na temat stanu technicznego pojazdu. Inspekcja samochodu to niewielki koszt w stosunku do ceny zakupu pojazdu. Zlecając ją nam, uzyskasz odpowiedzi na kluczowe pytania o kondycję, w jakiej znajduje się interesujący Cię samochód i jakie naprawy były w nim dokonywane w przeszłości.

Dostępne promocje

Lokalizacja

30-653 Kraków,
Walerego Sławka 45

50.0200425
19.9605091

Dostępne promocje

PODSTAWOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW KR/127/P

ul. Sławka 45 (przy Trybuny Ludów)
30-633 Kraków

Nie wiesz jak do nas dojechać?
Wyznacz trasę

Kontakt z nami

12 265 74 30

Godziny pracy

Poniedziałek-Piątek: 8.00 – 21.00
Sobota: 8.00 – 16.00

zobacz
cennik

Lista stacji Speed Car

Partner biznesowy

Współpraca

Dołącz do sieci Speed Car

Klient indywidualny

Tanie

Ubezpieczenia OC

Przeglądy

U nas nie musisz się umawiać

Klimatyzacja

Ozonowanie pojazdu

Diagnostyka

Auto lekarz przy zakupie

bezpieczeństwo

Wymień starą gaśnicę na nową

Benefity

Programy lojalnościowe