PODSTAWOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW SC/052/P

ul. Traugutta 2/4 (wjazd od ul. Kisielewskiego)
42-200 Częstochowa

Nie wiesz jak do nas dojechać?
Wyznacz trasę

Godziny pracy

Poniedziałek-Piątek: 7.00 – 21.00
Sobota: 8.00 – 18.00

Kontakt z nami

34 360 77 07
zobacz
cennik
Obsługiwane pojazdy
motocykl | motorower | skuter | samochód osobowy | bus | samochód ciężarowy do 3,5 t | ciągnik | tir

Stacja kontroli pojazdów, diagnostyczna Częstochowa: sprawdzenie auta, badania techniczne, przeglądy rejestracyjne

Badania techniczne pojazdów wykonywane są na najnowszej ścieżce diagnostycznej firmy Maha i miłej atmosferze pod okiem fachowca. Do każdego przeglądu rejestracyjnego nasz klient dostaje wybrany przez siebie prezent (prezenty) w zależności od aktualnie obowiązującej promocji.

Zachęcamy również do skorzystania z oferty: ubezpieczenia OC – Częstochowa.

Sprawdzenie samochodu – szczegółowe informacje

Wszyscy właściciele pojazdów, które poruszają się po drogach krajowych, muszą pamiętać o okresowych przeglądach ich stanu technicznego. Bez względu na to, czy ten samochód jest nowy, czy używany. Przy zakupie auta prosto z salonu kontrole są konieczne po upływie trzech lat od nabycia. Z kolei pojazdy liczące sobie więcej niż 5 lat, muszą być sprawdzane każdego roku, w przeciwnym wypadku właściciel może narazić się na przykre konsekwencje. W przypadku samochodów korzystających z instalacji gazowej systematyczny przegląd jest konieczny, bez względu na ich wiek.

Skorzystanie z usług naszego serwisu i sprawdzenie auta to najlepszy sposób na uniknięcie problemów, które mogą mieć miejsce w razie wypadku. Jeśli okaże się, że auto nie posiada ważnego przeglądu, wówczas jego właściciel może mieć problem z uzyskaniem odszkodowania. Nie mówiąc już o konsekwencjach finansowych, jakie niesie za sobą tego typu zaniechanie. Jeśli policja drogowa zauważy taki brak w systemie, może obciążyć kierowcę mandatem w wysokości od 840 złotych.

Jednak kierowcy nie powinni uważać, że sprawdzenie auta to ich przykry obowiązek. W końcu w trakcie rutynowej kontroli pojazdu można wykryć wszelkie usterki, które mogłyby doprowadzić do niebezpiecznego wypadku na drodze. Dzięki profilaktyce można uniknąć w przyszłości dużych kosztów naprawy. W naszej firmie sprawdzanie samochodu jest zawsze gruntowne, nie ograniczamy się tylko do silnika, ale kontrolujemy wszystkie podzespoły.

Sprawdzenie auta Częstochowa – pojazd z zagranicy

Wśród polskich kierowców dużą popularnością cieszy się kupowanie samochodów osobowych z Europy Zachodniej. Nic dziwnego, pojazdy sprowadzane z Niemiec czy Francji znane są z atrakcyjnych cen i bardzo dobrego stanu technicznego. Jednak taka opcja wiąże się z dużą ilością formalności, jedną z nich jest konieczność wykonania przeglądu technicznego. Nawet jeśli poprzedni właściciel zrobił to tuż przed naszym zakupem.

Stacja diagnostyczna Speed Car posiada odpowiednie uprawnienia, aby świadczyć tego typu usługi. Nasi pracownicy korzystają ze swojego wieloletniego doświadczenia, znajdując wszelkie usterki w pojeździe sprowadzonym z zagranicy. W przypadku auta zakupionego na terenie Unii Europejskiej wystarczy posiadać dowód rejestracyjny wystawiony w kraju, z którego sprowadzono pojazd. Jeśli natomiast samochód pochodzi spoza UE, wówczas konieczna jest czasowa rejestracja na terenie Polski. Tego typu przegląd wygląda podobnie jak w przypadku okresowej kontroli, wykonywanej każdego roku.

Do skorzystania z naszych usług zapraszamy wszystkich posiadaczy pojazdów osobowych, ciężarowych czy specjalnych. Częstochowa nie jest jedynym miejscem naszej działalności. Stacje diagnostyczne Speed Car, usytuowane są na terenie całego kraju, na stronie można znaleźć ich kompletny wykaz. Zachęcamy też do zapoznania się ze szczegółową ofertą. Naszym klientom proponujemy ozonowanie auta, wymianę gaśnic i wiele innych.

CENY PRZEGLĄDÓW TUTAJ

Dostępne promocje

Lokalizacja

42-215 Częstochowa,
Romualda Traugutta 2/4

50.8363517
19.1145871

Dostępne promocje

PODSTAWOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW SC/052/P

ul. Traugutta 2/4 (wjazd od ul. Kisielewskiego)
42-200 Częstochowa

Nie wiesz jak do nas dojechać?
Wyznacz trasę

Kontakt z nami

34 360 77 07

Godziny pracy

Poniedziałek-Piątek: 7.00 – 21.00
Sobota: 8.00 – 18.00

zobacz
cennik

Lista stacji Speed Car

Partner biznesowy

Współpraca

Dołącz do sieci Speed Car

Klient indywidualny

Tanie

Ubezpieczenia OC

Przeglądy

U nas nie musisz się umawiać

Klimatyzacja

Ozonowanie pojazdu

Diagnostyka

Auto lekarz przy zakupie

bezpieczeństwo

Wymień starą gaśnicę na nową

Benefity

Programy lojalnościowe