Speed Car

Największa
sieć stacji kontroli pojazdów
w Polsce

20+

Ponad 20 lat doświadczenia

Speed Car jest w 100% polską firmą, z polskim kapitałem

80+

Ponad 80 stacji w Polsce

Dołącz do największej sieci stacji diagnostycznych w Polsce

200+

Ponad 200 stacji zrzeszonych w programie Speed Car Flota

Poznaj nas bliżej

Speed Car od ponad 20 lat dba o bezpieczeństwo, komfort i sprawną obsługę kierowców. Od momentu uruchomienia naszej pierwszej stacji kontroli pojazdów w Lublinie w 2000 roku, stale podnosimy sobie jakościową poprzeczkę. Dzisiaj jesteśmy największą siecią stacji kontroli pojazdów w Polsce. 

Speed Car pomimo obco brzmiącej nazwy jest w 100% polską firmą, która ma ambicję stania się jednym z symboli odpowiedzialnej pracy na rzecz poprawy bezpieczeństwa pojazdów na drogach oraz stałą edukację ich użytkowników, czyli naszych klientów. Nasze zasady są niezmienne a jakość priorytetowa. Zapraszamy do przekonania się o tym osobiście.

Jakość i profesjonalizm

Jakość gwarantowana znakiem Speed Car jest doskonale znana kierowcom z wielu rejonów naszego kraju. W większych i mniejszych miejscowościach nasze logo jest synonimem pełnego profesjonalizmu, najwyższej klasy sprzętu i najlepszej obsługi. Większość naszych stacji jest otwarta w dogodnych dla Was godzinach pon-pt. 7-21 i 8-20 w sobotę, niektóre ze stacji są czynne także w niedzielę. Na naszych stacjach za usługi będziesz mógł zapłacić kartą. To wszystko dla Waszej wygody.

Dbamy o to, aby każdy odwiedzający nas kierowca rzetelnie poznał stan swojego auta, nasi fachowcy precyzyjnie określą stopień zużycia poszczególnych podzespołów, poinformują w jakim terminie i co konkretnie powinno zostać naprawione oraz podpowiedzą, gdzie daną usterkę można sprawnie i tanio usunąć. Czujemy się zobowiązani do wpływania na poziom bezpieczeństwa na polskich drogach.

Co nas wyróżnia?

Polityka firmy

Stanowią nasz kapitał. Codziennie dbamy o pracowników oraz o relacje z klientami. Wiemy, że to ludzie i komunikacja z nimi tworzą sprawnie działającą sieć.

Zaangażowanie

To nasz klucz do sukcesu. My lubimy to, co robimy. Angażujemy się na różnych płaszczyznach. Jesteśmy autentyczni, dzięki temu współpracują z nami największe firmy. Lubimy wyzwania to one sprawiają, że jesteśmy coraz lepsi w tym, co robimy.

Doświadczenie

To wszystkie nasze sukcesy, dzięki którym wiemy, jak prowadzić sprawnie działającą sieć. Od ponad 20 lat z powodzeniem łączymy wiedzę, technologię i zamiłowanie do rozwoju. Naszą wizytówką jest zadowolony klient.

SPEED CAR TO …

Usługi na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm i nowoczesne rozwiązania

Więcej informacji

OFERTA

Dla klientów indywidualnych

Oferta

Współpraca
dla firm

Kariera

Praca
w Speed Car

Sport

Team Speed Car
wspiera sportowców

konkursy

Informacje
o konkursach

DOKUMENTY

Pliki
do pobrania

CENNIK

Sprawdź
aktualne ceny

Gadżety

Odwiedź nasz sklep
z gadżetami

Partner biznesowy

Współpraca

Dołącz do sieci Speed Car

Klient indywidualny

Tanie

Ubezpieczenia OC

Przeglądy

U nas nie musisz się umawiać

Klimatyzacja

Ozonowanie pojazdu

Diagnostyka

Auto lekarz przy zakupie

bezpieczeństwo

Wymień starą gaśnicę na nową

Benefity

Programy lojalnościowe