Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów TSA/031/P

ul. Ostrowiecka 16A (za Delikatesami Centrum)
27-630 Zawichost

Nie wiesz jak do nas dojechać?
Wyznacz trasę

Godziny pracy

Poniedziałek-Piątek: 8.00 – 17.00
Sobota: 8.00 – 14.00

Kontakt z nami

509893043
zobacz
cennik
Obsługiwane pojazdy
motocykl | motorower | skuter | samochód osobowy | bus | samochód ciężarowy do 3,5 t | traktor | ciągnik

Stacja kontroli pojazdów Zawichost – przegląd rejestracyjny, badania techniczne

Stacja diagnostyczna w Zawichoście w okolicy Dwikozy działa na rynku od kilku lat, a od początku 2020 roku zarządza nią nowy właściciel, który wprowadził kilka zmian i udogodnień dla klientów ? wszystko po to, by usługi związane z diagnostyką nie kojarzyły się właścicielom pojazdów wyłącznie ze spełnieniem kolejnego obowiązku. Badanie techniczne samochodu może być okazją do wymiany doświadczeń ze specjalistami i jeszcze lepszego poznania własnej maszyny. Chcemy, żeby nasi zmotoryzowani klienci, zlecając w SKP przegląd rejestracyjny, korzystali z okazji do pogłębienia świadomości związanej z eksploatacją auta. Przecież to właśnie nawyki wyrobione podczas kierowanizawa, pielęgnacji, parkowania czy garażowania mogą przedłużyć żywotność pojazdu. Dlatego na stacji pojawiły się prezenty dołączane do przeglądu, które zachęcają kierowców do skorzystania z naszych usług. Zadowolenie z przebiegu usługi i jej rezultatu traktujemy priorytetowo. Stawiamy na rzetelną i sprawną obsługę, dodatkowe opcje (np. ozonowanie samochodu) oraz bezpośredni kontakt z klientami.

Według przepisów prawa pierwszy przegląd po zakupie nowego auta osobowego należy wykonać nie później niż po trzech latach. Następny powinien być przeprowadzony po kolejnych dwóch. Potem właściciel pojazdu musi realizować ten obowiązek co roku. W przypadku samochodów używanych powinno się robić to w corocznym odstępie. W naszej stacji można zlecić również badanie samochodu przed kupnem. Pozwoli to uniknąć przykrych niespodzianek związanych z nabyciem auta z niepewnego źródła. Badania techniczne w Zawichoście koło Dwikozy często dotyczą pojazdów eksploatowanych w celach gospodarczych, w tym samochodów transportowych i maszyn rolniczych. Jeśli zamontowano w nich napęd na gaz, obejmują one badania techniczne z LPG.

W PSKP wykonujemy badania techniczne pojazdów samochodowych do 3,5 tony, a także motocykli oraz ciągników rolniczych. Świadczymy także usługę ubezpieczeń komunikacyjnych ? na wycenę nowej polisy nie trzeba czekać dłużej niż minutę. Wszystko to, dzięki naszemu najnowszemu systemowi komputerowemu, pozwalającemu na porównanie oferty w 15 największych towarzystwach ubezpieczeniowych.

Mamy uprawnienia do sprawdzania stanu technicznego samochodu zasilanego gazem czy skierowanego na powtórne badanie techniczne przez urząd lub policję. Przegląd samochodu z gazem dla kierowców z Zawichostu i okolic Dwikozy w naszej PSKP powinien być rutynowym badaniem. Instalacje LPG w trakcie użytkowania mogą znaleźć się w złym stanie technicznym, dlatego ich regularna kontrola leży w interesie bezpieczeństwa samego użytkownika. Badanie auta z gazem pozwoli na zlokalizowanie i usunięcie ewentualnych uszkodzeń i usterek, a dokumenty potwierdzające sprawność pojazdu pozwolą na dalsze korzystanie z pojazdu. Poświadczenie stanu technicznego to ważny atut przy ubezpieczeniu lub sprzedaży, a także w trakcie kontroli dokonywanych przez uprawnione służby. Przegląd auta z LPG wykonujemy gruntownie i z zachowaniem wysokich standardów. Dzięki temu wydane opinie odpowiadają faktycznemu stanowi samochodu. Zależy nam na wygodzie klienta. Gdy kierowca zdecyduje się na badania techniczne, dbamy o komfort jego podróżowania. Ponadto oferujemy ozonowanie klimatyzacji i wymianę płynów eksploatacyjnych.

Każdy z użytkowników dróg może odwiedzić nasze stacje, aby sprawdzić stan swojego pojazdu również poza terminami przewidzianymi na przegląd okresowy. Dbamy o to, aby każdy odwiedzający nas kierowca rzetelnie poznał stan swojego auta. Nasi diagności precyzyjnie określą stopień zużycia poszczególnych podzespołów, poinformują, w jakim terminie i co powinno zostać naprawione oraz podpowiedzą, gdzie daną usterkę można sprawnie i tanio usunąć.  Podczas wizyty w naszej stacji oferujemy dodatkowe usługi, takie jak np. ozonowanie auta.

Każdy kierowca, który wykonuje w jednej z naszych stacji przegląd techniczny pojazdu, otrzymuje atrakcyjny prezent do wyboru ? a są ich setki. Dbamy o to, aby każdy z odwiedzających nas kierowców został odpowiednio wcześniej poinformowany o zbliżającym się terminie przeglądu i dlatego informujemy naszych klientów o tym fakcie dwukrotnie SMS-em tuż przed terminem badania technicznego pojazdu. Teraz w naszej ofercie mamy również najtańsze ubezpieczenia OC/AC a wycenę na nową polisę robimy w ciągu 60 sekund!
Serdecznie zapraszamy do współpracy! Przyjedź do nas, a udowodnimy Ci, że jesteśmy profesjonalistami w każdym calu. W PSKP w Zawichoście koło Dwikozy specjaliści zajmą się przeglądem rejestracyjnym i badaniami technicznymi, przeprowadzając je na najwyższym poziomie!

Dostępne promocje

Lokalizacja

27-630 Zawichost,
Ostrowiecka 16A

50.8084322
21.8492794

Dostępne promocje

Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów TSA/031/P

ul. Ostrowiecka 16A (za Delikatesami Centrum)
27-630 Zawichost

Nie wiesz jak do nas dojechać?
Wyznacz trasę

Kontakt z nami

509893043

Godziny pracy

Poniedziałek-Piątek: 8.00 – 17.00
Sobota: 8.00 – 14.00

zobacz
cennik

Lista stacji Speed Car

Partner biznesowy

Współpraca

Dołącz do sieci Speed Car

Klient indywidualny

Tanie

Ubezpieczenia OC

Przeglądy

U nas nie musisz się umawiać

Klimatyzacja

Ozonowanie pojazdu

Diagnostyka

Auto lekarz przy zakupie

bezpieczeństwo

Wymień starą gaśnicę na nową

Benefity

Programy lojalnościowe