Ubezpieczenia OC Katowice

Katowice

ul. Roździeńskiego 210 (za Shell)

ZADZWOŃ

32 203 93 98

ul. Roździeńskiego 210 (za Shell)

Chcesz znaleźć najtańsze ubezpieczenie OC na rynku? Firma Speed Car zajmuje się wyszukiwaniem najkorzystniejszych ofert dostosowanych do oczekiwań potencjalnych Klientów. Postaw na nasze usługi i przekonaj się, czy Twój dotychczasowy ubezpieczyciel rzeczywiście zapewnia najlepsze warunki finansowe. Szybko obliczymy wysokość składki w przypadku skorzystania z oferty ubezpieczenia OC. Jednym z obszarów naszej działalności są Katowice, ale świadczymy usługi także dla Klientów z innych regionów.

Najtańsze ubezpieczenia OC w Katowicach

Z naszą pomocą możesz wykupić ubezpieczenie OC na preferencyjnych warunkach finansowych. W przeciągu paru minut wyszukamy dla Ciebie najlepszą ofertę, mając na uwadze Twoje potrzeby. Przekonaj się, dlaczego zaufało nam tak wielu Klientów i co nas wyróżnia na tle konkurencji. Proponujemy swoje usługi nie tylko osobom fizycznym ? mogą z nich także skorzystać firmy, w tym duże przedsiębiorstwa obsługujące rozbudowaną flotę pojazdów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego ? chętnie udzielimy dodatkowych informacji.

Ubezpieczenie OC ? zakres odpowiedzialności

W ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej likwidowane są szkody zdrowotne i materialne powstałe na skutek błędów popełnionych przez ubezpieczonego podczas prowadzenia przez niego auta (wypadków, stłuczek, „obcierek” na parkingach). Jako Klient towarzystwa ubezpieczeniowego, powinieneś zdawać sobie sprawę, że zakres ochrony ubezpieczenia jest identyczny, niezależnie od tego, która firma podpisuje z Tobą polisę. Wynika to z obowiązujących w naszym kraju przepisów Ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych. Skoro warunki w każdym przypadku pozostają takie same, warto w przypadku obowiązkowego OC wybierać najtańszą ofertę ubezpieczeniową. Nasza agencja ubezpieczeniowa porówna dla Ciebie oferty wszystkich najpopularniejszych towarzystw i zaproponuje najtańsze ubezpieczenia komunikacyjne w Katowicach, niezależnie od tego, czy chcesz ubezpieczyć samochód prywatnie, czy na firmę.

W każdym przypadku polisy zawierane są na 12 miesięcy. W określonych prawem wyjątkach możliwe jest zawarcie umowy na krótszy czas, jednak w przypadku właścicieli aut osobowych standardem jest okres 1 roku. W Katowicach podobnie jak w wielu innych miastach Polski, działa wiele towarzystw i agencji ubezpieczeniowych. Część z nich oferuje tanie OC, u innych agentów będziesz musiał zapłacić więcej. Jak już wspomnieliśmy, w zakresie ochrony nie znajdziesz różnic, więc po co przepłacać? Odwiedź nasze biuro i zleć nam wyszukanie najtańszej oferty ubezpieczenia w mieście bez względu na Twój wiek, średnie odległości podróży czy posiadany model samochodu. Zapewniamy również wsparcie w szerokim zakresie ubezpieczeń dodatkowych: OC i AC, NNW, ubezpieczenia domu, turystyczne, ubezpieczenia majątkowe, na zdrowie i życie oraz szeroki zakres usług ubezpieczeniowych dla przedsiębiorców. Wybierając nasze usługi, możesz być pewien najniższej składki, kompleksowej ochrony i satysfakcjonującej obsługi.

Czy polisa OC jest obowiązkowa?

Niezależnie od tego, czy posiadasz auto na firmę, czy jeździsz nim jako osoba prywatna, ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej jest obowiązkowe. To właśnie z polisy sprawcy wypadku lub kolizji wypłacane jest odszkodowanie osobom, które poniosły uszczerbek na zdrowiu, czy straty majątkowe na skutek zdarzenia drogowego. Z tego względu, bez ważnego ubezpieczenia nie masz prawa wyjechać samochodem na drogę. Co więcej, nawet jeśli Twoje auto wyłącznie stoi w garażu, ale jest zarejestrowane, musisz mieć zawartą polisę z wybranym towarzystwem ubezpieczeniowym. Pamiętaj, że do podpisania umowy i opłacania składki prawo zobowiązuje właściciela pojazdu, a nie jego faktycznego użytkownika. Oznacza to, że jeśli masz samochód, ale korzysta z niego ktoś inny, obowiązek ubezpieczeniowy nadal spoczywa na Tobie. Brak ważnego OC może być podstawą do nałożenia wysokiej kary finansowej, a nawet zatrzymania dowodu rejestracyjnego pojazdu. Jeśli więc termin ważności Twojej dotychczasowej polisy dobiega końca, nie czekaj do ostatniej chwili i już teraz sprawdź, gdzie w Katowicach zapłacisz najmniej za OC auta. Odwiedź nasz punkt, porównaj oferty i zobacz, które towarzystwo zaproponuje Ci tanie OC z niską składką oraz najlepsze warunki ubezpieczeń na życie. Nasza obsługa zawsze oferuje indywidualne podejście do Klienta.

Od czego zależy wysokość składki?

Twój sąsiad kupił tańsze OC, mimo że macie takie same auta? To możliwe! Prawdopodobnie porównał oferty wielu towarzystw ubezpieczeniowych i wybrał tę najtańszą. Ty również możesz to zrobić. Oprócz tego, że poszczególne firmy mogą oferować polisy w różnych cenach, powinieneś pamiętać o tym, że na ostateczną wysokość składek na ubezpieczenie samochodu wpływa wiele czynników, takich jak:

  • marka i model pojazdu ? wielu ubezpieczycieli zwraca uwagę na to, jakim samochodem jeździsz. Bardzo często typ i marka auta mają istotny wpływ na cenę ubezpieczenia. Im więcej wypadków jest powodowanych przez właścicieli aut konkretnej marki, tym statystycznie droższa będzie polisa dla takiego samochodu.
  • pojemność silnika ? im większa, tym droższa składka dla Klienta. ?Mocniejsze? samochody są w opinii agencji ubezpieczeniowych bardziej niebezpieczne niż te wyposażone w silnik małolitrażowy, więc oferta polisy OC będzie w ich przypadku droższa,
  • przebieg auta ? samochód z przebiegiem 300 tysięcy kilometrów jest bardziej wyeksploatowany (a więc mniej bezpieczny) niż ten sam model z przebiegiem rzędu kilkunastu tysięcy. Prawdopodobieństwo wypadku wzrasta, rośnie też cena ubezpieczenia,
  • wiek kierowcy i jego doświadczenie za kierownicą ? praktycznie każdy ubezpieczyciel (choć w różnym stopniu) zwraca uwagę na to, ile masz lat i od jak dawna posiadasz prawo jazdy. Młodsi kierowcy (18-25 lat) statystycznie powodują najwięcej kolizji, więc muszą liczyć się z droższymi składkami,
  • wykonywany zawód ? Twoja profesja i posiadane finanse również wpływają na wysokość składki. Pracujący w mieście programista komputerowy lub menadżer w dużej firmie zapłaci więcej niż osoba prowadząca gospodarstwo rolne na wsi,
  • miejsce zamieszkania ? dlaczego osoby zamieszkujące Wrocław płacą za OC przeciętnie więcej niż mieszkańcy innych miast? Miejsce zamieszkania Klienta jest dla towarzystwa ubezpieczeniowego jednym z najwalniejszych czynników, warunkujących wysokość składek. Im większe miasto i natężenie ruchu, tym wyższe ceny.

Ceny OC samochodów ? Katowice

Jak widzisz, Polska to kraj, gdzie na składki ubezpieczeniowe wpływa mnóstwo czynników. Korzystając z usług naszej agencji, masz szansę na wybór najkorzystniejszej opcji ubezpieczenia swojego samochodu na terenie Katowic. Kupowanie ubezpieczenia u pierwszego lepszego agenta nie jest dobrym pomysłem. Znacznie bardziej opłaca się porównywać poszczególne oferty finansowe, by znaleźć najtańsze OC. Powinieneś zdawać sobie sprawę z faktu, że nawet w samych Katowicach różnice w cenach mogą wynosić od kilkudziesięciu do kilkuset złotych dla tych samych pojazdów i kierowców. Wszystko zależy od tego, którą firmę wybierzesz i jakie warunki ubezpieczenia zaproponuje Ci agent.

Multiagencja ? porównaj ceny ubezpieczeń komunikacyjnych!
Poszukujesz najtańszej oferty NNW lub OC w Katowicach? Nie chcesz przepłacać za obowiązkowe ubezpieczenie swojego pojazdu? Sprawdź nasze usługi i porównanie najlepszych ofert w mieście! Z nami ubezpieczysz swoje auto w jednej z liczących się firm, z gwarancją najniższej ceny w mieście. W kilka minut przygotujemy dla Ciebie zestawienie topowych towarzystw po to, byś mógł skorzystać z najkorzystniejszej cenowo oferty. U nas ubezpieczysz nie tylko swój samochód. Znajdziesz też atrakcyjne  ubezpieczenia na życie, mieszkania, nieruchomości czy dodatkowe składniki swojego majątku. Dołącz do grona zadowolonych Klientów i zobacz, jak wiele możesz zyskać na tanich ubezpieczeniach komunikacyjnych i mieszkaniowych.

Partner biznesowy

Współpraca

Dołącz do sieci Speed Car

Klient indywidualny

Tanie

Ubezpieczenia OC

Przeglądy

U nas nie musisz się umawiać

Klimatyzacja

Ozonowanie pojazdu

Diagnostyka

Auto lekarz przy zakupie

bezpieczeństwo

Wymień starą gaśnicę na nową

Benefity

Programy lojalnościowe