Ubezpieczenia OC Opole

Opole

ul. Ozimska 195 (na Shell)

ZADZWOŃ

77 462 30 17

ul. Ozimska 195 (na Shell)

Szukasz firmy oferującej przeglądy rejestracyjne i ubezpieczenia OC w Opolu na atrakcyjnych warunkach finansowych? Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się, że składki nie muszą być wysokie. Specjalnie dla Ciebie wybierzemy najkorzystniejszą ofertę na rynku, pamiętając o Twoich oczekiwaniach. Działamy błyskawicznie ? już w przeciągu minuty poznasz szczegóły na temat nowego ubezpieczyciela. Dołącz do grona naszych klientów, którzy zyskali średnio 320 zł na polisie. Sprawdź, dlaczego warto zdecydować się na zmiany.

Zastanawiasz się, po co Ci jest potrzebne tak naprawdę ubezpieczenie OC? Przede wszystkim za jego brak grożą kary finansowe ? mandaty policyjne oraz sankcje Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego. Jednak co ważniejsze ? to ubezpieczenie stanowi ochronę dla Ciebie jako kierowcy. Wyobraź sobie, że powodujesz wypadek, w wyniku którego został uszkodzony czyjś samochód, a ponadto część osób jest rannych. Bardzo często koszty długotrwałego leczenia poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, a także ich późniejszej rehabilitacji, osiągają nawet kilkaset tysięcy złotych. Ty ? jako sprawca zdarzenia ? musisz odpowiedzieć za swój błąd. Wówczas posiadanie ważnego ubezpieczenia OC jest dla wielu zbawienne. Ubezpieczyciel wypłaca należną kwotę odszkodowania dla rannych oraz pokrywa koszty naprawy uszkodzonego auta. Można więc stwierdzić, że to pewnego rodzaju ochrona Twojego budżetu. Poza tym pieniądze uzyskane z OC mogą mieć duży wpływ na szybszy powrót do zdrowia poszkodowanych w wypadku.

Najkorzystniejsze ubezpieczenia OC w Opolu

W naszej ofercie znajdziesz zarówno usługi dla osób prywatnych, jak i ubezpieczenia dedykowane firmom. Jesteśmy w stanie przygotować propozycję w pełni wpisującą się w potrzeby Klienta. Swoje usługi realizujemy błyskawicznie, nawet w przypadku bardziej złożonych zleceń. Możemy wyszukać ofertę ubezpieczenia dla pojedynczych samochodów lub dla rozbudowanej floty pojazdów firmowych, w zależności od oczekiwań. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów, skontaktuj się z nami online lub drogą telefoniczną.

Prowadząc firmę, posiadającą wiele pojazdów, warto zadbać o atrakcyjną cenę ubezpieczeń. Pracodawcy nie mogą zapomnieć o wykupieniu OC, gdyż nie tylko spotkają ich ogromne kary finansowe. Spowodowanie wypadku sprawia, że mogą mieć również na sumieniu zdrowie wielu osób. Ceny ubezpieczeń OC w Opolu wahają się od kilkuset do ponad tysiąca złotych. W Speed Car pomagamy Klientom w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania dla ich potrzeb, mając na uwadze możliwości finansowe. Dzięki podaniu kilku niezobowiązujących informacji jesteśmy w stanie wyszukać wszystkie oferty firm ubezpieczeniowych z województwa opolskiego. Na podstawie wymagań Klienta wybieramy optymalne rozwiązanie. Od teraz nie musisz obawiać się nieuczciwych firm ubezpieczeniowych ? w wypełnieniu wszelkich formalności pomogą Ci nasi doradcy. Ponadto ? Speed Car nie ma wpływu na wysokość ceny polisy ? pochodzą one prosto od ubezpieczyciela. Gwarantujemy, że współpracujemy wyłącznie z liderami branży.

Tanie ubezpieczenie OC ? Opole

Jeżeli szukasz najlepszego dla siebie ubezpieczenia OC w Opolu ? skorzystaj z pomocy Speed Car! Oferujemy najniższe ceny na rynku! Zakres OC musi być taki sam w każdej firmie zajmującej się tego typu zabezpieczeniami (zostało to uregulowane prawnie), więc jedynym kryterium wyboru jest wysokość polisy. Nie martw się, że w przypadku niższej ceny otrzymasz gorszą ofertę ? to niemożliwe.

Zastanawiasz się, co powoduje tak duże rozbieżności w cenach OC? Ich kwota zależy przede wszystkim od marki samochodu oraz miejscowości, w której zarejestrowano pojazd. Duży wpływ na stawkę za ubezpieczenie ma Twój wiek, a także doświadczenie za kierownicą. Poza tym firmy ubezpieczeniowe mają prawo samodzielnie ustalać wysokość cen swoich usług ? nie zmieniając oczywiście ich zakresu. Nasi doradcy przy użyciu profesjonalnego kalkulatora OC już w kilka minut znajdą najlepsze oferty ubezpieczycieli! Spełnimy Twoje wymagania i wybierzemy usługę w pełni dostosowaną do Twoich potrzeb. Chcąc poznać konkretną cenę ochrony, musisz podać następujące informacje:

  • imię i nazwisko, numer PESEL,
  • numer telefonu, adres e-mail,
  • numer rejestracyjny,
  • model i marka pojazdu,
  • rok produkcji,
  • szkody z OC i AC z ostatnich lat,
  • Twój wiek, lata doświadczenia za kierownicą,
  • kod pocztowy miejscowości, w której zostało zarejestrowane auto.

Naszym Klientom polecamy wybór ubezpieczenia OC w pakiecie np. z assistance, AC, NWW dla kierowcy i pasażerów, ubezpieczeniem szyb, opon. Wówczas ceny kompletów są dużo korzystniejsze niż zakup pojedynczego zabezpieczenia dla pojazdu. W Speed Car nie pozwolimy Ci przepłacić!

Speed Car ? z nami wybierzesz najtańsze ubezpieczenie OC w Opolu

Zapewniamy, że w Speed Car pracują specjaliści w swoim fachu, którzy mają wieloletnie doświadczenie w branży ubezpieczeń. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, z największą sumiennością i otwartością na potrzeby Klientów. Wyróżniamy się na opolskim rynku błyskawicznym działaniem oraz bezproblemową realizacją. Współpracujemy z najlepszymi firmami ubezpieczeniowymi w Opolu. Cenimy swój czas i naszych Klientów, dlatego jesteśmy wobec nich uczciwi. Jeżeli poszukujesz najtańszego OC  ? przyjdź do nas. Nasi doradcy czekają, aby pomóc Ci w wyborze najkorzystniejszej oferty!

Partner biznesowy

Współpraca

Dołącz do sieci Speed Car

Klient indywidualny

Tanie

Ubezpieczenia OC

Przeglądy

U nas nie musisz się umawiać

Klimatyzacja

Ozonowanie pojazdu

Diagnostyka

Auto lekarz przy zakupie

bezpieczeństwo

Wymień starą gaśnicę na nową

Benefity

Programy lojalnościowe