Ubezpieczenia OC Częstochowa

Częstochowa

ul.Traugutta 2/4 (wjazd od ul. Kisielewskiego)

ZADZWOŃ

34 360 77 07

ul.Traugutta 2/4 (wjazd od ul. Kisielewskiego)

Specjalizujemy się w wyszukiwaniu najtańszych ofert ubezpieczenia OC ? Częstochowa i okolice to jeden z obszarów naszej działalności. Zapraszamy do skorzystania z usług, które kierujemy zarówno do osób fizycznych, jak i do firm. Dzięki nam szybko poznasz najtańszą ofertę na rynku i przekonasz się, ile będzie wynosić Twoja składka. Gwarantujemy jej błyskawiczne wyliczenie ? nie musisz tracić czasu na samodzielne rachunki. Zapomnij o kosztownych ofertach ubezpieczycieli i sprawdź, jak dużo możesz zaoszczędzić.

Najtańsze OC na samochód w Częstochowie

Prowadzenie pojazdu po drodze publicznej to duża odpowiedzialność, dlatego kierowcy muszą spełnić szereg wymogów, zanim usiądą za kółkiem. Poza oczywistym wyrobieniem prawa jazdy konieczne jest też wykupienie polisy OC na auto. Nieposiadanie ważnego ubezpieczenia wiąże się z przykrymi konsekwencjami dla właściciela pojazdu. Przede wszystkim w razie kontroli drogowej otrzyma on mandat na kwotę wynosząca minimum 840 złotych. Dotyczy to terminu do trzech dni, przy 14 cena wzrasta do 2100 złotych, po upływie dwóch tygodni wynosi natomiast 4200 zł.

Jednak mandat to jeszcze nie wszystko, konsekwencje finansowe mogą być znacznie bardziej odczuwalne. Jeśli w trakcie jazdy samochodem bez ważnego OC dojdzie do stłuczki z winy właściciela, to wszystkie koszty będzie on musiał pokryć z własnej kieszeni. W przypadku poważnej kolizji, kiedy druga strona doznała uszczerbku na zdrowiu, ostateczny koszt zaniechania może wynosić nawet milion złotych. Dlatego nie ma sensu narażać się na ryzyko bankructwa konsumenckiego, lepiej zgłosić się do naszego oddziału w Częstochowie!

Speed Car przygotował ciekawe oferty na ubezpieczenia komunikacyjne, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Zapewniamy najtańsze OC w mieście, współpracujemy bowiem z szeregiem towarzystw ubezpieczeniowych, dlatego możemy negocjować najniższe stawki. Dzięki temu nie trzeba więcej poszukiwać atrakcyjnej ceny w kilku firmach jednocześnie, wystarczy zgłosić się do nas, a nasi pracownicy szybko wycenią składkę.

Polisa OC na samochód i nie tylko

Nasze komunikacyjne ubezpieczenia samochodu nie ograniczają się jedynie do polisy OC. Oferta Speed Car obejmuje także najlepsze na rynku składki na polisę AC oraz NNW. Autocasco to nieobowiązkowy rodzaj ubezpieczeń, jednak cieszy się coraz większą popularnością wśród polskich kierowców, zwłaszcza posiadaczy nowych aut z wyższej półki cenowej. AC służy do ochrony właścicieli przed finansowymi konsekwencjami kradzieży pojazdu, wówczas może on uzyskać rekompensatę pieniężną z tego tytułu. Poza tym taka polisa pokryje też koszty związane z naprawą auta w razie wypadku spowodowanego z winy kierowcy.

Z kolei ubezpieczenie NNW dotyczy następstw nieszczęśliwych wypadków. Kiedy właściciel samochodu bierze udział w groźnej kolizji drogowej i jego pasażerowie doznali trwałego uszczerbku na zdrowiu, wówczas może liczyć na odszkodowanie od towarzystwa, w którym kupił polisę. Rekompensata będzie też wypłacona w razie wypadku mającego miejsce w trakcie wsiadania, czy wysiadania z pojazdu, czy nawet postoju w czasie podróży. Taka opcja cieszy się coraz większą popularnością wśród naszych klientów, dlatego gorąco ją polecamy.

Proponujemy atrakcyjne stawki na łączne ubezpieczenie OC AC i NNW. Taki pakiet stanowi najlepszą ochronę przed konsekwencjami uczestnictwa w ruchu drogowym. Jednak to nie jest ostatnia propozycja, jaką w Speed Car przygotowaliśmy dla swoich klientów. W zakres usług naszej firmy wchodzą też inne rodzaje polis. Wykupując ubezpieczenie samochodu, warto też sprawdzić nasze propozycje zdrowotne, mieszkaniowe czy turystyczne.

Ubezpieczenia zdrowotne i na życie

Każdego dnia człowiek jest narażony na różnego rodzaju wypadki, które mogą w konsekwencji prowadzić do poważnych komplikacji zdrowotnych. W takiej sytuacji przydatne jest ubezpieczenie zdrowotne, dzięki któremu można uzyskać duże odszkodowanie z tytułu poniesionych strat. Zwykłe złamanie ręki czy nogi może spowodować utratę źródła utrzymania, zwłaszcza dla osób zatrudnionych na umowach cywilno-prawnych. Nie mówiąc już o poważniejszych sytuacjach, które na stałe niszczą zdrowie poszkodowanego.

Wykup polisy ubezpieczeniowej jest szczególnie popularny wśród dorosłych osób, które mają na utrzymaniu małoletnich. Jednak tak naprawdę każdy może zyskać, wybierając taką formę ochrony. Niektóre towarzystwa oferują bardzo rozszerzone pakiety, obejmujące koszty leczenia poważnych chorób. Jest to szczególnie ważne w przypadku nieodprowadzania składek na NFZ. Więcej informacji na ten temat można uzyskać od naszego agenta.

W katalogu ofert Speed Car można też znaleźć ubezpieczenie na życie, które stanowi ochronę finansową dla rodziny w razie śmierci posiadacza polisy. Taka forma zabezpieczenia jest też wymagana przez bank w trakcie starania się o kredyt hipoteczny na kilkadziesiąt lat. Miesięczna składka jest stosunkowo niska, a zapewnia pomoc bliskim w trudnym czasie. Staramy się dostosować pakiet ubezpieczeń do potrzeb klientów, dlatego proponujemy atrakcyjne ceny w przypadku wybrania kilku opcji.

Ubezpieczenia turystyczne i nieruchomości

Wybierając się w podróż do innego kraju, należy pamiętać o wykupieniu polisy turystycznej. Pozwoli ona uniknąć wysokich opłat w razie leczenia w medycznych placówkach zagranicznych. Takie koszty mogą być naprawdę wysokie, zwłaszcza w przypadku państw zachodnioeuropejskich. Cena polisy ubezpieczeniowej wynosi zaledwie kilkadziesiąt złotych, dlatego naprawdę warto. W razie wyjazdu na narty czy snowboard składka może być nieco wyższa, ze względu na zwiększone ryzyko.

Właściciele nieruchomości powinni natomiast wykupić ubezpieczenie OC. Dzięki takiej opcji nie trzeba się martwić o konsekwencje finansowe np. w razie zalania sąsiada z tego samego budynku. Poza tym polisa chroni przed skutkami pożaru, czy innych wypadków losowych, które miały miejsce w domu. W razie zakupu mieszkań na kredyt hipoteczny bank będzie wymagał takiej formy zabezpieczenia, w przeciwnym wypadku umowa zostanie anulowana. Można dodatkowo ubezpieczyć wszelkie ruchomości od kradzieży, w takiej sytuacji składka będzie jednak wyższa.

W Speed Car świadczymy usługi ubezpieczeniowe na najwyższym poziomie, dlatego można nam zaufać. Osoby zainteresowane wykupieniem polisy mogą przesłać potrzebne dane online, a my szybko dokonamy wyceny. Częstochowa to nie jedyne miasto, w którym jesteśmy dostępni. Firma posiada oddziały w wielu miejscowościach w kraju, pełna lista dostępna jest na stronie. Drugim obszarem naszej działalności są okresowe badania techniczne samochodów osobowych i nie tylko. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Partner biznesowy

Współpraca

Dołącz do sieci Speed Car

Klient indywidualny

Tanie

Ubezpieczenia OC

Przeglądy

U nas nie musisz się umawiać

Klimatyzacja

Ozonowanie pojazdu

Diagnostyka

Auto lekarz przy zakupie

bezpieczeństwo

Wymień starą gaśnicę na nową

Benefity

Programy lojalnościowe