Ubezpieczenia OC Łódź

Łódź

ul. Wyszyńskiego 27

ZADZWOŃ

42 645 20 15

ul. Wyszyńskiego 27

Kosztowna polisa OC AC to niepotrzebne obciążenie w Twoim budżecie. Zachęcamy do wybrania najtańszego ubezpieczenia OC w Łodzi ? szybko porównamy dla Ciebie aktualne oferty towarzystw ubezpieczeniowych. Nie musisz sam wyliczać dokładnej wysokości składki ubezpieczenia ? możesz skorzystać z naszej pomocy również w tym zakresie. Dzięki temu szybko uświadomisz sobie, jak dużo zaoszczędzisz, wybierając zupełnie nowego ubezpieczyciela. Przekonaj się, że polisa OC AC nie musi być kłopotliwym wydatkiem i postaw na najtańsze ubezpieczenie na rynku.

Atrakcyjne ubezpieczenia OC z Łodzi ? sprawdź ofertę Speed Car

Jesteśmy firmą cieszącą się popularnością nie tylko wśród osób prywatnych, ale również Klientów biznesowych. Nasza oferta jest skierowana także do właścicieli większych przedsiębiorstw, którzy poszukują najtańszego ubezpieczenia dla całej floty pojazdów. Oferujemy ubezpieczenia komunikacyjne, ale również te obejmujące nieruchomości mieszkalne i komercyjne. Z naszą pomocą można szybko uzyskać dodatkowe korzyści na polisie. Przekonaj się, czy należy Ci się, od towarzystwa ubezpieczeniowego, zwrot części zapłaconej składki lub wsparcie z zakresu kierowania flotą pojazdów.

W przypadku spowodowania wypadku, w którym zostanie uszkodzony czyjś samochód lub jego pasażerowie zostaną ranni ? ważne jest posiadanie ważnego OC. To tzw. ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej kierowców ? ubezpieczyciel wypłaca za Ciebie należną kwotę odszkodowania osobom poszkodowanym w wypadku oraz konieczną na naprawę auta. Ponadto w Polsce istnieje obowiązek posiadania ubezpieczenia OC, co ściśle reguluje ustawa o ubezpieczeniach obowiązkowych. Jego brak jest obarczony sankcjami finansowymi ze strony Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego i wiąże się z wystawieniem mandatu karnego.

Niekiedy wymagana kwota odszkodowania może sięgać nawet kilkuset tysięcy złotych! Dla wielu kierowców jest niemożliwa do zebrania w krótkim czasie. Poszkodowani w wypadku często wymagają długotrwałego leczenia oraz kosztownej rehabilitacji ? oznacza to, że pieniądze są potrzebne w trybie pilnym. Koszty naprawy auta również mogą osiągać duże sumy, gdyż na pierwszy rzut oka nie widać wszystkich powstałych usterek. Pamiętaj ? ranni w wypadku, który spowodowałeś, dzięki Twojemu ubezpieczeniu OC mają możliwość szybszego powrotu do pełnej sprawności. Decydując się na tego rodzaju zabezpieczenie, nie będziesz martwić się o finanse w przypadku kolizji czy wypadku. Pamiętaj, że jako kierowca jesteś odpowiedzialny za bezpieczeństwo i ochronę zdrowia, a nawet życia współpasażerów ? zwróć na to uwagę za każdy razem, kiedy zwątpisz w potrzebę wykupienia OC na kolejny rok.

Najtańsze ubezpieczenie OC – Łódź

Podstawowym kryterium wyboru ubezpieczenia OC jest cena ? im niższa, tym lepiej. Jego zakres w każdej firmie musi być taki sam ? obowiązek ten został prawnie uregulowany. Nie musisz się więc obawiać, że w przypadku niższej stawki otrzymasz gorszą ofertę. Ceny ubezpieczeń OC  w województwie łódzkim wahają się w zależności od firmy ubezpieczeniowej i są całkowicie nieporównywalne między sobą. Niektórzy płacą zaledwie kilkaset złotych, kiedy inni nawet kilka tysięcy! Przyczynia się do tego możliwość samodzielnego ustalania kwot ubezpieczeń przez poszczególne firmy ubezpieczeniowe. Duży wpływ na wysokość polisy ma marka pojazdu. W Speed Car pomożemy Ci wybrać najtańsze  ubezpieczenie OC AC na terenie Łodzi! Wspólnie przeanalizujemy Twoje potrzeby i wybierzemy ofertę najlepiej dostosowaną do Twojego budżetu. Nasi pracownicy to specjaliści w swoim fachu z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu wiedzą, na jakie aspekty należy zwrócić szczególną uwagę. Nie pozwolimy na niekorzystne obciążenie Twojego domowego budżetu! Nasza internetowa porównywarka stawek pozwala na wyszukanie wszystkich ofert ubezpieczenia.

W Speed Car naszym Klientom dajemy możliwość wyboru ubezpieczenia OC w pakiecie ? wraz z dodatkowymi formami ochrony np. z AC, assistance, NWW dla kierowców i pasażerów, ubezpieczenie szyb czy opon samochodu. Zakup kompletu ochrony często jest dużo korzystniejszy niż wykupienie niepełnej opcji. Skontaktuj się z nami, a nasi doradcy znajdą dla Ciebie ubezpieczenie już w kilka minut!

Jak wybrać najkorzystniejsze ubezpieczenia – Łódź

Przede wszystkim należy pamiętać, że posiadanie ważnego ubezpieczenia OC jest nie tylko naszą ochroną finansową, ale przede wszystkim zabezpieczeniem osób poszkodowanych. Z tego powodu należy pilnować terminów i pod żadnym pozorem nie rezygnować z zakupu OC!

Jeżeli chcesz poznać najkorzystniejsze oferty ubezpieczeń komunikacyjnych, jakie polecane są na łódzkim rynku ? musisz podać naszym doradcom informacje wymagane przez większość innych, konkurencyjnych firm. Dzięki temu w Speed Car możemy zaproponować Ci usługę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb, a przede wszystkim od razu podać konkretną cenę ? nie tylko orientacyjną. Jeśli chcesz znaleźć najlepsze ubezpieczenie OC na terenie Łodzi, powinieneś podać:

  • imię i nazwisko, numer pesel,
  • numer telefonu lub adres e-mail,
  • numer rejestracyjny pojazdu,
  • model i markę pojazdu,
  • rok produkcji,
  • pojemność silnika,
  • datę wydania prawa jazdy,
  • listę szkód z OC i AC z ostatnich lat,
  • miejsce zamieszkania,

Ponadto, często trzeba określić: wiek kierowcy oraz wiek posiadanych dzieci.

Nie czekaj ? odwiedź naszą siedzibę, a wykwalifikowani doradcy znajdą dla Ciebie ubezpieczenie OC AC samochodu w najniższej cenie! Przeanalizujemy oferty kilkunastu ubezpieczycieli.

Partner biznesowy

Współpraca

Dołącz do sieci Speed Car

Klient indywidualny

Tanie

Ubezpieczenia OC

Przeglądy

U nas nie musisz się umawiać

Klimatyzacja

Ozonowanie pojazdu

Diagnostyka

Auto lekarz przy zakupie

bezpieczeństwo

Wymień starą gaśnicę na nową

Benefity

Programy lojalnościowe