Ubezpieczenia OC Wałbrzych

Wałbrzych

ul. Kolejowa 2 (na Shell)

ZADZWOŃ

501 752 348

ul. Kolejowa 2 (na Shell)

Zapewniamy kompleksowe wsparcie z zakresu przeglądów rejestracyjnych i ubezpieczenia OC w Wałbrzychu. Możemy pochwalić się szerokim gronem stałych Klientów, którzy zgodnie z naszymi sugestiami zdecydowali się na zmianę dotychczasowego ubezpieczyciela i dzięki temu zaoszczędzili na polisie. W ofercie znajdują się usługi dedykowane osobom prywatnym oraz ubezpieczenia dla Klientów biznesowych. Skorzystaj z naszej oferty i sprawdź, jakie korzyści mogą wiązać się ze zmianą dotychczasowego towarzystwa ubezpieczeniowego.

Korzystne ubezpieczenie OC samochodu

Wszyscy kierowcy, którzy posiadają auto zarejestrowane w Polsce, są zobowiązani do wykupienia polisy od odpowiedzialności cywilnej (OC). Wbrew pozorom jest to wymóg bardzo korzystny dla właścicieli, pomaga bowiem uniknąć poważnych problemów finansowych w przyszłości. W przypadku nieopłaconych składek ubezpieczeniowych posiadacz samochodu będzie musiał pokryć koszty wypadku z własnej kieszeni. Będą one bardzo wysokie, kiedy do kolizji doszło z jego winy. Na szczęście wybór konkretnej agencji jest sprawą indywidualną i można samodzielnie znaleźć najlepszą ofertę.

W Wałbrzychu działa wiele firm proponujących polisy OC na pojazdy osobowe. Jednak sprawdzanie każdej oferty z osobna może być problematyczne. Dlatego w Speed Car proponujemy wszystkim klientom atrakcyjne opcje ubezpieczenia, z gwarancją niskich składek. Wszelkie formalności zajmą zaledwie kilkanaście minut, można je spełnić w trakcie okresowego przeglądu auta w naszym serwisie. Do skorzystania z naszej oferty zapraszamy również osoby, które w przeszłości uczestniczyły w wypadkach drogowych z własnej winy. Znajdziemy najlepsze rozwiązanie i zaproponujemy możliwie najniższą cenę.

Wiele osób nabywając nowy samochód, decyduje się wykupić polisę OC u zaprzyjaźnionego agenta, u którego np. ubezpieczali swoje mieszkania. Niestety, fakt posiadania jednej umowy niekoniecznie musi oznaczać, że firma zaproponuje korzystną składkę na kolejną. Ostateczny koszt, jaki trzeba będzie ponieść z tego tytułu, uzależniony jest od wielu czynników. Są to między innymi: wiek kierowcy, czasi posiadania prawa jazdy, czy nawet wielkość miasta. Oczywiście największą zwyżkę stawek można otrzymać za kolizję drogową z własnej winy. Nawet drobna stłuczka w znacznym stopniu odbije się na portfelu kierowcy. Niektóre firmy ubezpieczeniowe w takim przypadku nawet kilkukrotnie zwiększają cenę polisy. W takiej sytuacji zapraszamy do nas, na pewno znajdziemy najlepsze rozwiązanie!

Najtańsze ubezpieczenia w Wałbrzychu

Do skorzystania z usług Speed Car zapraszamy nie tylko klientów indywidualnych, ale też biznesowych. Specjalizujemy się w atrakcyjnych ubezpieczeniach firmowych, na potrzeby przedstawicieli wielu branż. Nasza oferta jest chętnie wybierana przez przedsiębiorców dysponujących dużą flotą pojazdów, którym możemy zaproponować bardzo atrakcyjne stawki OC AC. Dzięki temu można zaoszczędzić sporo pieniędzy, a następnie przeznaczyć je na rozwój firmy.

Ceny ubezpieczenia samochodu firmowego i prywatnego mogą się znacznie różnić, w zależności od wielu czynników. Dotyczy to nie tylko wspomnianych wcześniej zwyżek za wiek, staż czy kolizyjną jazdę. Zakład ubezpieczeń ustala je również pod kątem samego auta. Na podstawie statystyk dotyczących ilości wypadków ustalono, że właściciele pojazdów marki BMW, Mercedes czy Audi częściej powodują kolizję, co odbija się na cenie polisy. W trakcie szacowania ostatecznego kosztu bierze się pod uwagę również przebieg pojazdu, jego wiek oraz wielkość silnika. Samochód w gorszym stanie technicznym jest bowiem bardziej narażony na kolizję.

Jednak w Speed Car taka zwyżka nie będzie odczuwalna, dzięki atrakcyjnej cenie, jaką proponujemy wszystkim klientom. W katalogu naszych ofert dostępne jest nie tylko korzystne ubezpieczenie, ale również profesjonalny przegląd techniczny pojazdów osobowych i nie tylko. Stacje diagnostyczne Speed Car, usytuowane są w Wałbrzychu, a także w wielu innych miastach na terenie całego kraju. Aby poznać szczegóły dotyczące serwisu samochodów, zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową. W razie dodatkowych pytań na temat działalności naszej firmy zapraszamy do kontaktu z biurem obsługi.

Partner biznesowy

Współpraca

Dołącz do sieci Speed Car

Klient indywidualny

Tanie

Ubezpieczenia OC

Przeglądy

U nas nie musisz się umawiać

Klimatyzacja

Ozonowanie pojazdu

Diagnostyka

Auto lekarz przy zakupie

bezpieczeństwo

Wymień starą gaśnicę na nową

Benefity

Programy lojalnościowe