Ubezpieczenia OC Lublin

Lublin

ul. Jana Pawła II 15

ZADZWOŃ

514 208 864

Lublin

ul. Lubartowska 75

ZADZWOŃ

514 208 854

Lublin

ul. Piasecka 20 (na Scanii)

ZADZWOŃ

81 746 87 74

Lublin

ul. Nałęczowska 73

ZADZWOŃ

81 536 13 99

ul. Jana Pawła II 15

ul. Lubartowska 75

ul. Piasecka 20 (na Scanii)

ul. Nałęczowska 73

Zapomnij o wysokich składkach swojego dotychczasowego ubezpieczyciela i zdecyduj się na zmianę, która zapewni Ci dodatkowe korzyści finansowe. Proponujemy ubezpieczenia OC w Lublinie i okolicach, a oferta jest skierowana do firm i osób prywatnych. Doskonale wiemy, jak ważny jest czas dla każdego naszego Klienta, dlatego zapewniamy błyskawiczne wyszukanie najtańszych propozycji ubezpieczeniowych. Możemy również szybko obliczyć całkowitą wysokość składki, co pomoże podjąć odpowiednią decyzję.

Postaw na najtańsze ubezpieczenia OC w Lublinie

Prowadzisz własną działalność gospodarczą, w ramach której zarządzasz flotą pojazdów? A może zależy Ci na ubezpieczeniu firmowych aut Twoich pracowników? W obu przypadkach zapraszamy do skorzystania z naszych usług ? gwarantujemy kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych, dostosowując działania do indywidualnych potrzeb Klienta. Dzięki nam możesz uzyskać dodatkowe zniżki, które pozwolą Ci zmniejszyć koszty utrzymania pojazdów. Przekonaj się, z jakimi korzyściami wiąże się zmiana ubezpieczyciela.

Jak znaleźć najlepszą ofertę ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej – Lublin

Poszukując najtańszego ubezpieczenia OC w mieście, powinieneś zdawać sobie sprawę z tego, jak wiele czynników wpływa na ostateczną cenę za polisę. Każdy ubezpieczyciel podchodzi do nich indywidualnie, ustalając wysokość składki na podstawie własnych kryteriów. To, jak wiele zapłacisz w wybranym towarzystwie, zależy w dużej mierze od posiadanego przez Ciebie modelu samochodu, jego rocznika i przebiegu. Im większa pojemność silnika, tym wyższa może być Twoja składka za obowiązkowe ubezpieczenie. Jednocześnie, na koszty wpływa m.in. stan cywilny oraz wykonywany przez Ciebie zawód. Dla większości towarzystw ubezpieczeniowych ważne jest też to, od jak dawna masz prawo jazdy i ile masz lat. Najwięcej wypadków w Polsce powodują młodzi kierowcy (do 25. roku życia) i to właśnie dla nich ubezpieczalnie mają najdroższe oferty. Na cenę polisy wpływa również to, czy chcesz uregulować całość kosztów od razu, czy wybierzesz składkę płatną w ratach. Nieco korzystniej może wyglądać Twoja oferta, jeśli zdecydujesz się na ubezpieczenie OC z AC lub na zakup dodatkowej polisy NNW, niż w przypadku zakupu wyłącznie obowiązkowego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej.

O tym, ile kosztuje korzystanie z OC w Lublinie, decyduje więc sporo ważnych czynników, indywidualnie rozpatrywanych przez dane towarzystwo ubezpieczeniowe. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, możesz bezpłatnie porównać oferty poszczególnych firm i sprawdzić, która z nich ubezpieczy Twoje auto najtaniej. Porównanie cen zajmie nam kilka minut, a Ty możesz wyjść z naszego biura, oszczędzając nawet kilkaset złotych na OC swojego samochodu!

Cena i zakres odpowiedzialności polisy OC

Wielu kierowców uważa, że różnice w cenach podyktowane są zróżnicowanym zakresem odpowiedzialności ubezpieczyciela. Tymczasem, w przypadku obowiązkowego OC, każda firma musi zaoferować Ci dokładnie takie same usługi. Wynika to z treści ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych. Czy jest więc jakikolwiek powód, by płacić więcej niż inni? Oczywiście, że nie! Co więcej, wykupując tańszą ofertę niż Twój sąsiad czy kolega z pracy, nie tylko niczego nie tracisz, ale możesz też sporo zaoszczędzić.

Obowiązkowe OC dotyczy każdego posiadacza samochodu ? zarówno osoby prywatnej, jak i przedsiębiorcy. W ramach tego ubezpieczenia pokrywane są szkody powstałe na skutek wypadków, kolizji oraz innych zdarzeń zawinionych przez ubezpieczonego. Odszkodowanie może uzyskać każdy uczestnik ruchu drogowego lub osoba, która odniosła uszczerbek na zdrowiu bądź szkodę majątkową w wyniku takich zdarzeń.

Porównanie ofert poszczególnych towarzystw pozwala znaleźć wśród dostępnych ubezpieczeń OC nie tylko tę najtańszą, ale i w pełni dostosowaną do Twoich potrzeb. Przykładowo: jeśli oprócz auta chcesz ubezpieczyć również dom czy mieszkanie, możesz skorzystać z oferty agencji oferujących ubezpieczenia komunikacyjne, ale także majątkowe lub na życie. Cena za usługi w pakiecie na pewno będzie tańsza niż w przypadku osobnego zakupu każdej z nich.

Ile kosztuje OC w Lublinie?

Zastanawiasz się, jakie składki płacą kierowcy na terenie Lublina i czy Ty sam mógłbyś zapłacić mniej? Choć pod względem cen za polisy miasto nie należy do najdroższych w skali kraju, nawet tutaj różnice pomiędzy poszczególnymi firmami mogą wynosić od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. Cena ubezpieczenia uzależniona będzie m.in. od Twojej historii ubezpieczeniowej. Jeśli w trakcie dotychczasowej przygody ?za kółkiem? nie mieś żadnych kolizji i nie utraciłeś zniżek, masz szansę na niską składkę polisy. Jeśli jednak w przeszłości byłeś sprawcą nieszczęśliwszego zdarzenia na drodze, proponowana cena może być wyższa. Odwiedzając nasze biuro w Lublinie, masz szansę znaleźć i wybrać ofertę tego ubezpieczyciela, który pomimo niekorzystnej historii, zaproponuje Ci najtańsze OC samochodu. Szeroka gama naszych usług obejmuje:

  • tanie ubezpieczenia komunikacyjne: OC, AC, NNW,
  • ubezpieczenia domu, firmy,
  • pakiety ubezpieczeń zdrowotnych oraz na życie,
  • polisy turystyczne i inne.

Chcesz płacić mniej za ubezpieczenie tego, co dla Ciebie ważne? Odwiedź nasze biuro i porównaj dostępna na rynku oferty od najlepszych ubezpieczycieli.

OC dla biznesu ? ubezpiecz auto swojej firmy

Posiadasz własną firmę i wykorzystujesz samochód do prowadzenia działalności gospodarczej? W takim przypadku, wydatki na ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej możesz zaliczyć do kosztów uzyskania przychodu. Procedura zawierania polisy dla firmowej floty pojazdów nie różni się zasadniczo od ubezpieczania samochodu prywatnego. Zakres ochrony jest podobny i również tutaj poszczególne biura oraz agencje zaoferują Ci różne wysokości składek. Im więcej aut w firmie posiadasz, tym więcej możesz zyskać, porównując oferty OC AC kilku lub kilkunastu towarzystw. Praktyka pokazuje, że nie warto kurczowo trzymać się tego samego ubezpieczyciela, nawet mając tylko jedno auto. Zawierając umowę z inną firmą, często możesz skorzystać z promocji dla nowych Klientów.

W naszej multiagencji możesz ubezpieczyć auto na firmę także wtedy, gdy prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą. Zmniejszenie kosztów w przypadku mikroprzedsiębiorstw ma kluczowe znaczenie i często stanowi warunek utrzymania się na rynku. Realna oszczędność pieniędzy pozwoli Ci lepiej zrównoważyć budżet swojej firmy, dlatego skorzystaj z naszej oferty już dziś i znajdź najtańsze OC samochodu w Lublinie.

Dla kogo najtańsze ubezpieczenia komunikacyjne?

Biorąc pod uwagę liczbę czynników, uwzględnianych przez towarzystwa ubezpieczeniowe przy obliczaniu wysokości składki, nie sposób jednoznacznie określić, kto może liczyć na najtańsze ubezpieczenie swojego samochodu. Dla każdego kierowcy składka wyliczana jest w oparciu o inne dane. Nie oznacza to jednak, że mając samochód z ?mocniejszym? silnikiem czy wyższym przebiegiem, masz płacić za obowiązkowe ubezpieczenie znacznie więcej niż inni. Dla większości właścicieli aut telefon do naszego biura lub osobista wizyta w multiagencji stanowi szansę na zmniejszenie opłat nawet o kilkaset złotych rocznie. Już dziś dołącz do naszych zadowolonych Klientów i sprawdź, jak wiele możesz zaoszczędzić, wybierając tańsze OC. U nas porównasz oferty i wybierzesz tą, która najbardziej odpowiada Twoim indywidualnym potrzebom. Zapraszamy!

Partner biznesowy

Współpraca

Dołącz do sieci Speed Car

Klient indywidualny

Tanie

Ubezpieczenia OC

Przeglądy

U nas nie musisz się umawiać

Klimatyzacja

Ozonowanie pojazdu

Diagnostyka

Auto lekarz przy zakupie

bezpieczeństwo

Wymień starą gaśnicę na nową

Benefity

Programy lojalnościowe