Ubezpieczenia OC Bielsko-Biała

Bielsko-Biała

ul. Andersa 133 (przy stacji paliw Crab)

ZADZWOŃ

886 206 672

ul. Andersa 133 (przy stacji paliw Crab)

Jesteś kierowcą lub dysponujesz dużą flotą pojazdów firmowych? Musisz pamiętać, że ciąży na Tobie obowiązek wykupienia OC. Jego brak wiąże się z otrzymaniem mandatu lub kary finansowej przez Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny. Jednak co ważniejsze ? takie ubezpieczenie może być pomocne, jeżeli Ty lub Twój pracownik spowodujecie wypadek komunikacyjny. OC to tzw. ubezpieczenie cywilne kierowcy. Oznacza to, że zadośćuczynienie za spowodowane zdarzenie nie będzie opłacane z Twojej kieszeni, a przez ubezpieczyciela. Pokryje on koszty naprawy uszkodzonych samochodów oraz przekaże osobom poszkodowanym odszkodowanie. Ranni w wypadkach często potrzebują długotrwałego leczenia, a później rehabilitacji. Działania te są bardzo drogie ? niejednokrotnie sięgają nawet kilkuset tysięcy złotych. Warto więc mieć ubezpieczenie, aby nie pokrywać samodzielnie takiej kwoty. Pamiętaj, że Twoja decyzja o zakupie  OC może później uratować zdrowie, a nawet życie osoby, który ucierpiała podczas wypadku, który spowodowałeś.

Jeśli interesują Cię tanie ubezpieczenia OC, skorzystaj z naszego wsparcia ? działamy w Bielsku-Białej i okolicach. Możesz liczyć na dokładne wyliczenie składki, co pomoże Ci podjąć ostateczną decyzję. Błyskawicznie poznasz najkorzystniejszą ofertę na rynku, dzięki czemu zyskasz na polisie. Speed Car wyszukuje najlepsze ceny OC, biorąc pod uwagę propozycje najtańszych towarzystw ubezpieczeniowych. Nie trać czasu na samodzielne poszukiwanie aktualnie dostępnych ofert i zdecyduj się na usługi specjalistów.

Oferta Speed Car skierowana jest nie tylko do osób indywidualnych, ale również firm zarządzających ogromnymi flotami pojazdów. Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści z długoletnim doświadczeniem w branży ubezpieczeniowej. Doskonale znają rynek, więc bez problemu pomogą w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania dla konkretnego budżetu. Zdajemy sobie sprawę, że mając wiele samochodów ? ważna jest cena polisy. W Speed Car zrobimy wszystko, aby była ona jak najatrakcyjniejsza. Zapraszamy do siedziby naszej firmy w Bielsku-Białej!

Najkorzystniejsze ubezpieczenia OC w Bielsku-Białej

Zastanawiasz się, w jaki sposób wybrać najlepszą ofertę ubezpieczenia OC? Ruszamy Ci z pomocą! Nie poświęcaj swojego czasu na samodzielne przeglądanie ofert, skorzystaj z doradztwa naszych doświadczonych specjalistów! Dobra oferta ubezpieczenia OC powinna być przede wszystkim tania. Cena ubezpieczenia nie wpływa na jego zakres, gdyż musi być on taki sam w każdej firmie ubezpieczeniowej. Oznacza to, że dzięki Speed Car otrzymujesz to samo, ale w dużo niższej kwocie!

Jeżeli chcesz dodatkowo skorzystać z promocyjnej ceny ? zdecyduj się na zakup ubezpieczenia OC w pakiecie. Komplety zawierają m.in. assistance, AC, NWW dla kierowcy i pasażerów, ubezpieczenie szyb czy opon. Koszt takiego pakietu jest dużo bardziej opłacalny dla Klienta.

Ubezpieczenia OC w Bielsku-Białej wahają się od kilkuset do ponad tysiąca złotych. Rozbieżność ta wynika z możliwości samodzielnego układania cen przez firmy. Ponadto wpływ na wysokość polisy mają: marka samochodu, Twój wiek oraz doświadczenie za kierownicą, a także miejsce zamieszkania. Cena ubezpieczenia OC może być różna w każdej firmie, ale jej zakres zawsze jest taki sam.

Tanie ubezpieczenia OC w Bielsku-Białej

Nasze zadanie to znalezienie dla Ciebie najtańszego ubezpieczenia. Najpierw poznamy Twoje preferencje, a później wspólnie porównamy pasujące oferty. Dzięki naszemu profesjonalnemu kalkulatorowi OC jesteśmy w stanie przedstawić wszystkich usługodawców z tej branży i proponowane przez nich rozwiązania. Nasi doradcy pomogą Ci w wyborze najlepszego. Następnie poprowadzą Cię przez wszystkie wymagane formalności. Do skonstruowania indywidualnej oferty potrzebne są następujące dane:

  • imię, nazwisko, numer PESEL,
  • numer telefonu, adres e-mail,
  • numer rejestracyjny,
  • miejsce zamieszkania,
  • model i marka pojazdu,
  • rok produkcji,
  • szkody OC i AC z ostatnich lat,
  • wiek kierowcy oraz jego dzieci,
  • doświadczenie za kierownicą ? rok wydania prawa jazdy.

Jeśli otrzymamy wszystkie te informacje, przygotujemy dla Ciebie konkretne oferty, zawierające ostateczne ceny za OC.

Speed Car ? ubezpieczenia OC w Bielsku-Białej

Nasi doradcy czekają na Ciebie w siedzibie firmy. Jeżeli szukasz najtańszej oferty ubezpieczenia, koniecznie umów się z nami na spotkanie. Pomożemy Ci wybrać najlepszego usługodawcę na rynku! Posiadanie dobrego OC nie tylko uratuje Cię przed niepotrzebnymi karami finansowymi, ale również ochroni Twój budżet w przypadku spowodowania wypadku. Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i pozostałych uczestników ruchu. Nie bądź obojętny ? pamiętaj, że musisz ponieść koszty za wyrządzoną krzywdę!

Partner biznesowy

Współpraca

Dołącz do sieci Speed Car

Klient indywidualny

Tanie

Ubezpieczenia OC

Przeglądy

U nas nie musisz się umawiać

Klimatyzacja

Ozonowanie pojazdu

Diagnostyka

Auto lekarz przy zakupie

bezpieczeństwo

Wymień starą gaśnicę na nową

Benefity

Programy lojalnościowe