Środki ostrożności w stacjach kontroli pojazdów Speed Car

mar 14, 2020

W związku z obecną sytuacją informujemy, że stacje Speed Car pracują normalnie, jednak godziny zamknięcia są skrócone a czas obsługi może się wydłużyć o kilka minut. Aktualne godziny pracy naszych stacji znajdziesz w zakładce stacje lub w wizytówkach Google.

Wprowadziliśmy kilka rzeczy, które mają wpływ na bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników. Nasi diagności przeprowadzają badanie techniczne w jednorazowych rękawiczkach, które są zmieniane po każdym przeglądzie rejestracyjnym.

?????? Zalecamy Płatność Kartą – w tej chwili do kwoty 100 zł nie musisz podawać kodu PIN.

Posiadamy na stacjach zapas profesjonalnego środka dezynfekującego o dużym stężeniu alkoholu. Używamy go co godzinę do dezynfekcji miejsc, które są najczęściej dotykane np. klamki. Każdy z naszych pracowników posiada indywidualny atomizer ze środkiem dezynfekującym do bieżącego użytku. Przyjmujemy tylko jednego klienta w biurze w celu przekazania dowodu rejestracyjnego i kluczyka. Inni kliencie czekają w swoich autach.

Każdej nocy w naszych biurach są włączone ozonatory, które niszczą wszystkie zanieczyszczenia, wirusy i bakterie, które mogły nagromadzić się w ciągu dnia. Prosimy naszych klientów, aby w miarę możliwości nie zostawać w biurze obsługi klienta podczas wykonywania badania technicznego.

Stacje kontroli pojazdów pracują i nie powinny zostać zamknięte dla dobra kierowców.

Nawet w obecnej sytuacji brak przeglądu okresowego to poważny problem zwłaszcza w przypadku kolizji drogowej lub wypadku. Ubezpieczyciel może odmówić wypłaty odszkodowania z tytułu polisy OC czy AC co skutkuje tzw. regresem ubezpieczeniowym.

Partner biznesowy

Współpraca

Dołącz do sieci Speed Car

Klient indywidualny

Tanie

Ubezpieczenia OC

Przeglądy

U nas nie musisz się umawiać

Klimatyzacja

Ozonowanie pojazdu

Diagnostyka

Auto lekarz przy zakupie

bezpieczeństwo

Wymień starą gaśnicę na nową

Benefity

Programy lojalnościowe