Karting Wyczynowy

Karol Kręt – Kierowca kartingowy, urodził się 21 maja 2005 r. w Lublinie. Do gokarta wsiadł po raz pierwszy jako mały chłopiec i już nie wysiadł z niego do dzisiaj. Licencję uzyskał, jako siedmiolatek.

Pierwsze sukcesy przyszły wkrótce. Zgromadził już tytuły: Mistrza Polski Mini Max, Mistrza Polski Rotax Junior Max, Mistrza Polski Dzieci i Młodzieży. Największym sukcesem Karola było zajęcie 9 miejsca w Finale Światowym w Portugalii w 2017 r. w kategorii Mini Max oraz w Finale Światowym w 2018 w Brazylii.

Najlepsi kierowcy wywodzą się z kartingu. Jest, to szkoła dla najszybszych i najzdolniejszych. Mistrzem staje się nie tylko dzięki talentowi, a właściwie niezliczonym talentom ale również dzięki determinacji i pasji.

Karting to pierwszy i najważniejszy poziom w karierze wyścigowej, wymagający największej precyzji i skupienia. Najwięksi kierowcy zaczynali od kartingu wyczynowego. Karola idolami są: R. Kubica, L. Hamilton i Niki Lauda. Chciałby kiedyś dorównać im w umiejętnościach a to wymaga ciągłych wyścigów i treningów.

Partner biznesowy

Współpraca

Dołącz do sieci Speed Car

Klient indywidualny

Tanie

Ubezpieczenia OC

Przeglądy

U nas nie musisz się umawiać

Klimatyzacja

Ozonowanie pojazdu

Diagnostyka

Auto lekarz przy zakupie

bezpieczeństwo

Wymień starą gaśnicę na nową

Benefity

Programy lojalnościowe