„Rób przeglądy rejestracyjne i nie płać za zakupy w OBI” – LUBIN

sie 29, 2019

Program sprzedaży premiowej ? ?Rób przeglądy i nie płać za zakupy w OBI? stworzony został dla klientów, którzy dokonują przeglądów rejestracyjnych pojazdów o DMC do 3,5 t w wybranej placówce (czytaj: stacji kontroli pojazdów) Organizatora, tj. SKP Lubin, ul. Paderewskiego 88.

Promocja nie dotyczy badań dodatkowych oraz ciągników, motocykli i motorowerów.

 

Każdy Uczestnik korzystający z programu ?Rób przeglądy i tankuj za darmo? jest związany postanowieniami Regulaminu >> REGULAMIN TUTAJ

Warunkiem udziału w programie jest wykonanie okresowego badania technicznego pojazdu o DMC do 3,5 t. na stacji kontroli pojazdów Speed Car Lubin, ul. Paderewskiego 88 biorącej udział w Promocji.

Osoby, które chcą wziąć udział w Promocji powinny zrobić zakupy na dowolną kwotę w wybranym markecie OBI  i odebrać wizytówkę reklamową od kasjerki lub w punkcie obsługi klienta marketu. Wzór wizytówki reklamowej znajduje się poniżej.  Z wizytówką reklamową należy przyjechać na badanie techniczne auta do stacji kontroli pojazdów Speed Car biorącej udział w Promocji i wymienić wizytówkę po wykonaniu okresowego przeglądu rejestracyjnego pojazdu, na kartę podarunkową do marketu OBI o wartości: 20 zł ? do podstawowego badania technicznego 40 zł ? do badania technicznego z instalacją gazową.

>>Zobaczcie też tą PROMOCJĘ

 

Partner biznesowy

Współpraca

Dołącz do sieci Speed Car

Klient indywidualny

Tanie

Ubezpieczenia OC

Przeglądy

U nas nie musisz się umawiać

Klimatyzacja

Ozonowanie pojazdu

Diagnostyka

Auto lekarz przy zakupie

bezpieczeństwo

Wymień starą gaśnicę na nową

Benefity

Programy lojalnościowe