Rób przeglądy i tankuj za darmo – SKP Sieradz

lis 5, 2019

 

Akcja promocyjna ?Rób przeglądy i tankuj za darmo? stworzona została dla nowych klientów, którzy dokonują przeglądów rejestracyjnych pojazdów o DMC do 3,5 t w stacji kontroli pojazdów Speed Car – Sieradz, ul. Grunwaldzka 28.

Promocja nie dotyczy badań dodatkowych oraz ciągników, skuterów, motocykli i motorowerów.

Każdy Uczestnik korzystający z programu ?Rób przeglądy i tankuj za darmo? jest związany postanowieniami Regulaminu >> REGULAMIN TUTAJ 

Program ?Rób przeglądy i tankuj za darmo? jest akcją promocyjną, polegającą na wydawaniu nowym Klientom tuż po wykonaniu przeglądu rejestracyjnego kart prezentowych Shell lub Biedronka na kwotę 40 zł, które mogą być wykorzystane na dowolnej stacji paliw Shell lub w dowolnym sklepie Biedronka na terenie Polski na dowolny asortyment znajdujący się w danej placówce.

Warunkiem udziału w programie jest wykonanie okresowego badania technicznego pojazdu o DMC do 3,5 t. na stacji kontroli pojazdów Speed Car Sieradz, ul. Grunwaldzka 28 biorącej udział w promocji.

Osoby, które chcą wziąć udział w programie powinny wiedzieć o programie z reklamy lub posiadać jeden z materiałów reklamujących akcję (talon, ulotka, reklama internetowa itp.)

Nowy klient to taki, który w roku 2018 nie robił okresowego badania technicznego w stacji kontroli pojazdów Speed Car.

Partner biznesowy

Współpraca

Dołącz do sieci Speed Car

Klient indywidualny

Tanie

Ubezpieczenia OC

Przeglądy

U nas nie musisz się umawiać

Klimatyzacja

Ozonowanie pojazdu

Diagnostyka

Auto lekarz przy zakupie

bezpieczeństwo

Wymień starą gaśnicę na nową

Benefity

Programy lojalnościowe