III Ogólnopolski Turniej Diagnostów Samochodowych

sty 5, 2018

10 czerwca w Lubinie odbył się III OTDS, w którym z przyjemnością uczestniczyliśmy. Żeby się nie rozpisywać, przytoczymy w skrócie słowa Pana Błażeja, który jest osobą zarządzającą portalem diagnostasamochodowy.pl

Pytań było 60 i 40 minut na odpowiedź. Usterek w pojeździe było ponad 25. Pojazd był w pełni elektryczny. Do ciekawostek należy zaliczyć np., że tylko jedna drużyna sprawdziła sygnał dźwiękowy (brakło na to czasu?). Kilka drużyn błędnie wskazało usterki, co zaowocowało umniejszeniem ilości punktów (-3 pkt za każdą błędnie wskazaną usterkę). Niektóre drużyny tych błędnych wskazań miały więcej niż 3, więc i poniosły duże straty w punktacji. Tylko jedna drużyna zauważyła luźną tablicę rejestracyjną. Na wniosek kilku uczestników postaram się w najbliższych dniach umieścić nasze konkursowe pytania na stronach naszego Informatora. Potwierdzam też, że była garść pytań dotycząca Dyrektywy nr 45/2014. Na naszą uwagę zasługuje też ten fakt, że najlepszym firmowym strojem/odzieniem mogła poszczycić się reprezentacja firmy Speed Car.

Poniżej wyniki konkursu:

I miejsce

Zdzisław WRÓBEL i Krzysztof SKUZA

uzyskując łącznie 182 punkty.

II miejsce

Dariusz OSTROWSKI i Kazimierz KOŃSKI

reprezentująca PZM Sp. z o.o./ OSKP Lubin, uzyskując łącznie 178 pkt.

III miejsce

Karol DOMAŃSKI i Arkadiusz MAŁEK

reprezentująca SPEED CAR / OSKP w Zamościu, uzyskując 177 pkt.

Dodatkowo nasz diagnosta Arek Małek z OSKP Zamość zdobył III miejsce w klasyfikacji indywidualnej.

Najlepsze drużyny otrzymały nagrody w postaci skrzynek narzędziowych, których fundatorem była firma ?Werther?, ?Sosnowski?, ?Diagnopol?. W składzie licznych nagród były ponadto podręczniki ?Niezbędnik diagnosty? autorstwa Piotra Gębisia, kamery samochodowe ufundowane przez firmę Speed Car oraz prenumerata Nowoczesnego Warsztatu.

Gratulujemy wygranym w imieniu Sieci Speed Car!

Partner biznesowy

Współpraca

Dołącz do sieci Speed Car

Klient indywidualny

Tanie

Ubezpieczenia OC

Przeglądy

U nas nie musisz się umawiać

Klimatyzacja

Ozonowanie pojazdu

Diagnostyka

Auto lekarz przy zakupie

bezpieczeństwo

Wymień starą gaśnicę na nową

Benefity

Programy lojalnościowe