Działalność społeczna

sty 5, 2018

BEZPIECZNA DROGA

Dla najmłodszych

W naszej firmie kładziemy nacisk na bezpieczeństwo, dlatego też poza profesjonalną usługą przeglądu okresowego Twojego pojazdu, dbamy również o najmłodszych przekazując im poprzez przedszkola kamizelki odblaskowe, które z pewnością poprawią widoczność podczas grupowych spacerów.

Dla uczniów

Z końcem roku szkolnego 2015 we wszystkich miastach, gdzie znajdują się nasze stacje prowadziliśmy akcję Bezpieczne Wakacje. Ostatniego dnia w szkole wszystkie dzieci ze szkół podstawowych otrzymały od nas samozaciskowe opaski odblaskowe.

Dla dorosłych

W miastach w których mamy swoje stacje kontroli pojazdów cyklicznie organizujemy bezpłatne akcje sprawdznia auta przed okresem zimowym i przed wakacjami. Co roku organizujemy także kampanię zachęcającą organizatorów i rodziców wyjazdów dla dzieci na ferie i wakacje do sprawdzenia stanu technicznego autokarów.

Uczestniczymy też w wielu akcjach innych organizacji promujących bezpieczeństwo na drodze.

 

WSPIERAMY SPORT

Przy przeglądach rejestracyjnych oferujemy naszym klientom bezpłatne bilety na wydarzenia sportowe takie jak mecze piłki nożnej a także na żużel. Wspieramy młodych zawodników sportów motorowych, futbolu i sportów walki. Sponsorujemy także drużynę piłkarską ligi regionalnej.

 

DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNA

W miarę możliwości wspieramy osoby potrzebujące i fundacje charytatywne.Partner biznesowy

Współpraca

Dołącz do sieci Speed Car

Klient indywidualny

Tanie

Ubezpieczenia OC

Przeglądy

U nas nie musisz się umawiać

Klimatyzacja

Ozonowanie pojazdu

Diagnostyka

Auto lekarz przy zakupie

bezpieczeństwo

Wymień starą gaśnicę na nową

Benefity

Programy lojalnościowe