10 myć gratis do przeglądu w czwartki – Chorzów

lip 8, 2019

Promocja ? ?10 myć gratis do przeglądu w czwartki? stworzona została dla kierowców, którzy wykonują okresowe badanie techniczne w dowolny czwartek i wybiorą jako prezent do przeglądu talon na 10 myć auta gratis na myjni znajdującej się przy stacji kontroli pojazdów Speed Car w Chorzowie.

Uczestnik promocji ? klient: osoba fizyczna lub osoba prawna (firma, działalność gospodarcza, instytucja, urząd), która wyraża chęć wzięcia udziału w promocji akceptując przy tym niniejszy Regulamin. 4. Program ma na celu budowanie więzi lojalnościowych Organizatora z Uczestnikami.

> Uczestnicy, którzy przyjadą na myjnię z talonem na mycie, otrzymują jednorazowo 1 żeton na mycie 5-minutowe.

Warunkiem udziału w promocji i otrzymania przez Uczestnika talonu na 10 myć gratis jest zrobienie okresowego badania technicznego pojazdu o DMC do 3,5 t na stacji kontroli pojazdów Speed Car Chorzów, ul. Katowicka 24.

> Uczestnik realizuje uprawnienia wynikające z udziału w promocji  w godzinach pracy biura myjni samoobsługowej prowadzonej przez Organizatora w Chorzowie, ul. Katowicka 24

 

Otrzymany przez Uczestnika talon na 10 myć dla swej ważności powinien być przekazany pracownikowi myjni/SKP (w godzinach funkcjonowania biura), który po dokonaniu wpisu w odpowiednie pole wyda Uczestnikowi żeton na 5 minutowe mycie pojazdu. 3. Otrzymany żeton służy do uruchomienia programu mycia w momencie jego nabycia. Nie sprzedajemy żetonów do wykorzystania w innym terminie.

 

Partner biznesowy

Współpraca

Dołącz do sieci Speed Car

Klient indywidualny

Tanie

Ubezpieczenia OC

Przeglądy

U nas nie musisz się umawiać

Klimatyzacja

Ozonowanie pojazdu

Diagnostyka

Auto lekarz przy zakupie

bezpieczeństwo

Wymień starą gaśnicę na nową

Benefity

Programy lojalnościowe